Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Jau otro reizi JAZZAHEAD! Latvijas džezam veltīts stends: braucam līdzi!


Latvijas džezs atkal tiks pārstāvēts lielākajā Eiropas gadatirgū JAZZAHEAD!

Aleksandra Line

Latvijas Mūzikas informācijas centrs ar Kultūras ministrijas un VKKF konkursos piesaistītā finansējuma palīdzību iekārto Latvijas stendus Frankfurtes Mūzikas mesē (kopš 2004.gada), MIDEM (2005-2014), WOMEX (kopš 2006), CLASSICAL:NEXT (kopš 2012). Tā kā pēdējo gadu laikā Latvijā vērojama intensīva izaugsme un arvien plašākas aktivitātes džeza mūzikas žanros, jau pērn šajā sarakstā tika iekļauts arī Eiropā lielākais džezam veltītais gadatirgus JAZZAHEAD! Brēmenē, kas pierādīja sevi kā veiksmīgs pasākums, tāpēc tiks atkārtots arī šogad.

John Kelman

Latvijas dalību JAZZAHEAD! 2018 nosaka vairāki faktori. Pirmkārt – ārvalstu profesionāļu intereses piesaistīšana Latvijas mūzikai un mūziķiem, veicinot sadarbību starptautiskā mērogā un ceļot Latvijas mūzikas atpazīstamību un prestižu starptautiskā kontekstā. Otrkārt — Latvijas mūzikas profesionāļu, jo īpaši menedžmenta pārstāvju, kompetences palielināšana, starptautiskās sadarbības iemaņu stiprināšana, konkrētu starptautiskās sadarbības kontaktu un projektu veicināšana.

Mūzikas industrijas gadatirgos ļoti koncentrētā veidā var apzināt/iepazīt visu attiecīgās jomas profesionālās darbības spektru un metodes, un likt lietā tikai šādos forumos gūstamo kontaktinformāciju un personiskās saziņas iespējas. To nodrošina gan iespaidīgais dalībnieku skaits, gan unikālā elektroniskās saziņas iespēja reģistrētajiem dalībniekiem kontaktu meklēšanai un sadarbības uzsākšanai gadatirgu datubāzēs, gan arī plašais dalībnieku spektrs – gadatirgos piedalās gan CD producenti, gan koncertu un festivālu organizatori, tāpat koncertzāļu, klubu administratori, mākslinieku menedžmenta pārstāvji un, protams, arī paši mākslinieki. Tāpēc var droši teikt, ka tik lielu un daudzveidīgu profesionāļu „koncentrāciju” iepriekšminēto uzdevumu sasniegšanai nepiedāvā neviens cits forums.

Šogad jau otro gadu pēc kārtas Latvijas Mūzikas informācijas centram gadatirgū palīdzēs JAZZin.lv, gatavojot promocijas albumu «Jazz in Latvia 2018» un strādājot pie Latvijas džezam veltītā stenda. Ikviens mūziķis, menedžeris, producents vai koncertvietas pārstāvis var būt līdzbraucējs un izmantot šī pasākuma piedāvātās iespējas, bet jebkurš klausītājs var doties uz Brēmeni, lai pasākuma laikā baudītu neskaitāmus džeza mūziķu koncertus ar māksliniekiem no vairākiem pasaules kontinentiem.

Uz visiem jautājumiem par līdzbraucēja reģistrācijas noteikumiem, precīzāku informāciju par gadatirgu un jautājumiem par to, kāpēc mūziķim / menedžerim ir obligāti jāpiedalās šādos pasākumos, labprāt atbildēsim hello@wms.lv vai +371 2677 0707.