Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

KO KLAUSĪTIES ZIEMĀ


Šīs ziemas skaņu celiņš, jeb ejam klausīties!

Tā kā ziema ir laiks, ko gribās pavadīt kopā ar saviem tuvajiem, sildoties, ieklausoties stāstos, gremdējoties patīkamās atmiņās un sakrājot tās kādā īpašākā atmiņu kastītē, lai pietiek enerģijas visai ziemai, esam sagatavojuši dažus ieteikumus labām muzikālām pieredzēm.

Ziemassvētki džezā

Orķestris Rīga šī gada Ziemassvētku gaidīšanas laikā un Otrajos Ziemassvētkos piedāvā skatītājiem jau iemīļoto pasākumu Lielajā Ģildē. Ar orķestra «Rīga» bigbendu un programmas Riga Jazz Christmas Eve muzikālo vadītāju Dāvi Jurku uzstāsies solisti Camille Bertault (Francija), Rūta Dūduma, Evilena Protektore un Normunds Rutulis.

Vadims Kožins

Pashkevich Jazz Club piedāvā

Vecrīgas džeza klubā šoreiz gaidāmi ne tikai mūsu visu iemīļotie pašmāju mūziķi, bet arī džezmeņi no kaimiņu un tālākām zemēm — kluba afišā ir gan «Kestutis Vaiginis Trio», kas uzstāsies kopā ar Carmen Estevez Calero un Hernan Romero (Spānija / ASV), gan Brazīlijas/Čīles sastāvs ar Denise Fontoura, Braz Lima, Rodrigo Manfrinatti un Miguel Andres Hernandez Giraldi, gan janvārī ciemos brauks arī Veronika ChiChi (LT), Ashilevi (EE), Sofia Rubina un Jason Hunter (EE), Antona Gorbunova trio Kle2go (RU) un vairāki citi.

Publicitātes foto

Ziema + džezs

Šis salikums šķiet īpaši vilinošs arī vairākiem citiem mūziķiem un arī nemūziķiem: tā, piemēram, decembrī uz Mūzikas nama Daile skatuves jau trešo gadu pēc kārtas sagaidīsim publikas iemīļoto funk-fusion kolektīvu Very Cool People ar Kristīni Prauliņu un Ralfu Eilandu koncerta Sniegavīra Ekspresis ietvaros, bet decembra vidū startē koncertiestudējums «JAZZoteria», ko veido projekta «Cabaret» komanda.

Ilgi lolotais janvāra pārsteigums

Mūsmājās pastāv un spēlē neatkārtojams džeza projekts «Jazzatomy», ko izveidoja un kuram komponē pianists Artjoms Sarvi un dziedātāja Evilena Protektore. Projekts, kurā spēlē džeza mūziķi, klasiskais stīgu kvartets, pūšaminstrumentu sekcija un dīdžeja radītie elektroniskie efekti, 18. janvārī beidzot prezentēs savu debijas albumu, ko mēs ļoti gaidām!

Vadims Kožins

Protams, šie nebūt nav vienīgie lieliskie džeza notikumi: lai vienmēr varētu saņemt svaigu informāciju par tiem, paraksties jaunumu saņemšanai šajā lapā, un reizi nedēļā saņemsi savā e-pastā visu Latvijas džeza pasākumu afišu. Lai skan džezs!