Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Gaisā iet JAZZin.lv «Muzikālās piezīmes»!


Jauns projekts sadarbībā ar Aigu Leitholdi — video sarunas ar Latvijas džeza mūziķiem

Evilena Protektore

Sākot ar oktobri, reizi mēnesī — svētdienā — JAZZin profilā Facebook sociālajā vietnē tiešraides video režīmā skatāms džezam veltītais raidījums «Muzikālās piezīmes». To vada Aiga Leitholde — melomāne, kas viesos aicina ar džezu saistītus cilvēkus, kopā atklājot Latvijas džeza skatuvi.

Izglītojies un iedvesmojies! Katras «Muzikālās piezīmes» ir veltītas konkrētai tēmai vai instrumentam. Kā pirmos iepazinām saksofonistus Dāvi Jurku, Tomu Rudzinski un Kristapu Lubovu, bet novembrī ciemiņi bija bundzinieki Artis Orubs, Kaspars Kurdeko un Rūdolfs Dankfelds. Kopā ar trešā raidījuma viesiem Indriķi Veitneru, Denisu Paškeviču un Mareku Ameriku atskatījāmies uz 2017. un prognozējām nākamo gadu. Savukārt janvārī fokusā būs džeza vokāls.

Arī skatītājiem ir iespēja iesaistīties, uzdodot jautājumus Facebook LIVE video komentāros.  Seko līdzi jaunumiem Facebook vietnē!