Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

“Total body singing method” — meistarklase


Pirmoreiz Latvijas vokālistiem ir iespēja apmeklēt slavenās “De Phazz” grupas vokālista Karla Friersona meistarklasi

23. septembrī plkst. 10.00 Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā norisināsies amerikāņu dziedātāja Karla Friersona meistarklase, kuru rīko Gray Cat Studio.

Dāvids Gržibovskis

Karls Friersons ir 1997. gadā dibinātās grupas “De Phazz” vokālists. Grupas daiļrades pamatā ir soul, downtempo un viegla džeza sintēze, kuru paspilgtina juteklisks vokāls un dažkārt arī neuzbāzīgi hopa un latino elementi. Kopš 1997. gada grupa laidusi klajā 10 albumus, kas nodrošināja tai popularitāti visā Eiropā. 2006. gadā Karls ierakstīja savu solo albumu un turpina koncertēt gan ar to, gan arī “De Phazz” sastāvā. Gada izskaņā tiks prezentēts mūziķa otrais albums “Cooking Up The Soul”.

Vokālo nodarbību laikā Karls sola mūs iepazīstināt ar tā dēvēto “Total body singing method”, kas ir visa ķermeņa pielietošanas metode ar mērķi rast pārliecinošu vokālo toni. Šī metode ir derīga darbam jebkurā mūzikas stilā un palīdz atrast dziedātāja patiesās balss iespējas, paplašināt vokālo diapazonu un piestrādāt pie pārliecības dziedāšanā.

Nodarbības paredzētas studentiem ar dažādu sagatavošanas līmeni, bez vecuma ierobežojuma. Ieteicams līdzi paņemt dvieli un jogas paklājiņu.

Nodarbības norīsināsies JVLMA 328. telpā, 23. septembrī, vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās meistarklasēm: kristine@graycatstudio.lv