Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Ko klausīties rudenī


Tā kā rudens ir jaunu sākumu laiks, visai drīz mūsmājās varēsim sagaidīt daudz lielisku džeza notikumu

23. septembrī


Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā norisināsies Gray Cat Studio rīkotā amerikāņu dziedātāja Karla Friersona meistarklase “Total body singing method”. De Phazz grupas dibinātāja un vokālista pasniegšanas metode, kas derīga darbam jebkurā mūzikas stilā, ir paredzēta studentiem ar dažādu sagatavošanas līmeni, bez vecuma ierobežojuma.

Šoruden


Ģitāristam Mārcim Auziņam gaidāma rudens koncertu sērija: koncertprogrammu Viens šoreiz varēs baudīt dzīvajā ne tikai Rīgas, bet arī Kuldīgas, Rēzeknes, Līvānu, Saldus, Cēsu un Liepājas iedzīvotāji.

30. septembrī


Vecrīgas klubā Pashkevich Jazz Club tiks rīkots Wise Music Events sērijas turpinājums ar Vocal Night jeb Vokālās nakts pasākumu: džeza mūzikas programmā šoreiz priekšplānā tiks izvirzītas vokālistes Katrīna Slišāne, Beāte Zviedre un Rūta Dūduma.

Septembrī


Pashkevich Jazz Club uzsāk sadarbību ar Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmiju: jau 25. septembrī klubā startēs Joseph Willow’s Jazz Club pasākumu sērija, kuras ietvaros džeza nodaļas studenti parādīs koncertprogrammu, bet topošie skaņu režijas speciālisti apskaņos koncertu. Pēc koncerta notiks jam session, pievienoties kuram varēs jebkurš interesents, un līdzīgi pasākumi tiek plānoti reizi mēnesī.

Oktobrī


7. oktobrī Vinila dienas ietvaros oficiāli iznāk pirmais Gerhard Ornig / Toms Rudzinskis kvarteta vinils zem jaunā latviešu leibla “Jersika Records” (dibinātājs un līderis Mareks Ameriks). Ieraksta tapšanā piedalījās austriešu trompetists Gerhard Ornig, basists no Lielbritānijas Pat Cleaver un pašmāju bungu varonis Andris Buikis. 22. oktobrī Toms skanīgi svinēs jubileju Pashkevich Jazz Club ar mini-festivālu, apvienojot visu trīs Baltijas valstu mūziķus uz koncertu trijās daļās un jam session pēc tā.

Protams, šie nebūt nav vienīgie lieliskie džeza notikumi: lai vienmēr varētu saņemt svaigu informāciju par tiem, paraksties jaunumu saņemšanai šajā lapā, un reizi nedēļā saņemsi savā e-pastā visu Latvijas džeza pasākumu afišu. Lai skan džezs!

Ņem vērā, ka informācija par pasākumiem vietnē http://JAZZin.lv tiek atjaunota katru dienu — bieži vien nedēļas laikā parādās arī jauni, šajā vēstulē neiekļauti notikumi, kā arī mājaslapā var sekot līdzi džeza koncertiem mēnesi uz priekšu!