Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2022. gada 20. janvāra līdz 20. februārim

21. janvārī
M/Darbnīca Aristida Briāna iela 9, Rīga
Kristaps Vanadziņš Trio @ M/Darbnica Kristapa Vanadziņa trio muzicē vieni no mūslaiku Latvijas spilgtākajiem džeza mūzikas pārstāvjiem – komponists un pianists Kristaps Vanadziņš, sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds un kontrabasists Jānis Rubiks.
Mūziķu paustās filozofijas trīs fundamentālie stūrakmeņi ir saspēle, kompozīcija un radīšana, kas veido un balsta ansambļa individualitāti un kopējo ideju. Trio dzidrais un niansētu skanējums mijas ar tradicionāliem saspēles paņēmieniem (swing, afro-influence) un Jaunās pasaules vēsmām (rubato, akadēmiskā un skandināvu mūzika).

Vīns & Kamīns no plkst. 18:00
Pasākums notiks zaļajā zonā, Covid sertifikāts ir obligāts!
Galdiņu rezervācija > bookings@mdarbnica.lv
Sākums: 20:00 Cena: 15€ (E-biļetes)

22. janvārī
M/Darbnīca Aristida Briāna iela 9, Rīga
Arturs Sebris JAZZTET @ M/Darbnīca Šajā vakarā piedāvājam sulīgu kumosiņu džeza gardēžiem - Arturs Sebris Jazztet.
Artūrs Sebris - saksofons
Reinis Puriņš - trompete
Svens Vilsons - gitāra
Artjoms Sarvi - klavieres
Pēteris Liepiņš - kontrabass
Sigvards Dižais- bungas
Artūrs Sebris ir saksofonists, aranžētājs un pedagogs, kurš šobrīd studē JVLMA džeza mūzikas katedrā. Mākslinieks jau vairākus gadus spēlē Jelgavas Big Band, Šauļu Big Band, M/A "Vintāža", ansamblī "Fried bananas" kā arī aktīvi muzicē ar zināmiem Latvijas džeza mūziķiem.
Koncertā varēs dzirdēt ne mazums latviešu autoru darbus - Gunāra Rozenberga, Raimonda Raubiško, Artjoma Sarvi, Artūra Sebra, kā arī amerikāņu klasiku - Dekstera Gordona, Džo Hendersona, Billijas Holidejas u.c. autoru kompozīcijas Artūra Sebra aranžējumos.
Vīns un kamīns no plkst 18:00
Galdiņu rezervācija bookings@mdarbnica.lv
Covid sertifikāts ir obligāts
Sākums: 20:00 Cena: 10€ (E-biļetes)

Mākslas telpa Mala Lielā Skolas iela 4, Cēsis
MALA JAM SESSION number one Jauns gads un jauna tradīcija? Kāpēc ne. Piedāvājam un sākam jau kādu laiku lolotu vēlmi - "Mala jam sessions". Ja Tu spēlē kādu mūzikas instrumentu un nebaidies no kolektīvā ansambļa trakuma - raksti un piesakies Mala.Jam2022@gmail.com vai zvani +371 20684890.
Pasākumu iesildīs apvienība "The Big passport" un friends!

👉Pasākums notiek zaļajā režīmā. Ieeja ar sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

Torņakalna baznīca TORŅAKALNA IELA 5, Rīga
SAKRĀLAIS DŽEZS, 22.janvārī pl. 15.00 Rīgā, Torņakalna baznīcā 🎷Saulkrastu koris ANIMA ielūdz Jūs uz koncertu “Sakrālais džezs”.
Koncertprogrammā "Sakrālais džezs" piedalās Saulkrastu koris ANIMA diriģenta Matīsa Tuča vadībā, džeza pianists un slaveno elektrisko Hammond ērģeļu popularizētājs Latvijā Atis Andersons ar savu džeza trio, soliste Elīna Ose un stepa dejas grupa Soul Tap.
Koncerts veidots, lai kopīgi dalītos ar izcilā amerikāņu komponista Djūka Elingtona 20. gs. vidus daiļradi, jo īpaši veltīto ticības un brīvības tēmām.
Spilgti un aizkustinoši ir Elingtona trīs sakrālie koncerti (1965., 1968. un 1973. gadā), ko viņš sarakstījis savam bigbendam un dažādiem baznīcu koriem. Pats komponists, kurš radījis vairāk nekā tūkstoš skaņdarbu, uzskatījis, ka šie sakrālie koncerti ir viņa būtiskākais muzikālais devums. Taču viņš allaž uzsvēris, ka ar šiem koncertiem nav centies radīt liturģisko mesu.
Mūsu koncertā “Sakrālais džezs” Jūsu priekam tiks atskaņotas dziesmas un skaņdarbi no visiem trim Elingtona sakrālajiem koncertiem.
Sākums: 15:00 Cena: 0.05€ (E-biļetes)

23. janvārī
ONLINE #paliecmājās, Ainaži
TIEŠSAISTES koncerts. Latviešu džeza melodijas NB! Koncerta biļeti var iegādāties neatkarīgi no datuma un laika un noskatīties to jebkurā ērtajā laikā attiecīgi.

“Jauno džeza profesionāļu atgriešanos pie saknēm” – tā šo koncertprogrammu nodēvēja mūziķi – Beāte Zviedre (soprāns), Jānis Rubiks (kontrabass), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Artjoms Sarvi (klavieres). Uzkrājuši pieredzi plašā un daudzveidīgā ārzemju mūzikas laukā un viņi veldzējās latviskajā, vienlaikus atgādinot par to, cik gan dažādi mēdz būt latvieši un latviskais.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties koncertu no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā ērtā brīdī 5 dienu laikā no koda aktivācijas mirkļa. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.
Sākums: 13:00 Cena: 7€ (E-biļetes)

Saulkrastu kultūras centrs Atpūtas iela 1b, Saulkrasti
SAKRĀLAIS DŽEZS, 23.janvārī pl. 17.00 Saulkrastos, k/n "Zvejniekciems" Saulkrastu koris ANIMA ielūdz Jūs uz koncertu “Sakrālais džezs”.
Koncertprogrammā "Sakrālais džezs" piedalās Saulkrastu koris ANIMA diriģenta Matīsa Tuča vadībā, džeza pianists un slaveno elektrisko Hammond ērģeļu popularizētājs Latvijā Atis Andersons ar savu džeza trio, soliste Elīna Ose un stepa dejas grupa Soul Tap. Koncerts veidots, lai kopīgi dalītos ar izcilā amerikāņu komponista Djūka Elingtona 20. gs. vidus daiļradi, jo īpaši veltīto ticības un brīvības tēmām.

Ieejas maksa 10 eiro. Uzrādot pensionāru apliecību vai “3+Ģimenes karti”, maksa 7 eiro.
Koncerts notiks “zaļajā režīmā”, kas nozīmē, ka pasākumu var apmeklēt personas ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un jālieto sejas aizsargmaska. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi.
Sākums: 17:00 Cena: 10€ (E-biļetes)

27. janvārī
VEF kultūras pils Ropažu iela 2, Rīga
VEF JAZZ CLUB | koncerts A WISH 2022. gada 27. janvārī VEF JAZZ CLUB ietvaros izskanēs Freda Herša un Normas Vinstones daiļradei veltīts koncerts A WISH!
Koncertā piedalās:
Evilena Protektore, balss
Artjoms Sarvi, klavieres
Jānis Rubiks, kontrabass
Krišjānis Bremšs, bungas
Programmai “A WISH” nosaukumu devusi viena no Evilenas iemīļotākajām Freda Herša dziesmām. Koncertā Evilena kopā ar saviem ilggadējiem kolēģiem, pianistu Artjomu Sarvi, kontrabasistu Jāni Rubiku un sitaminstrumentālistu Krišjāni Bremšu , atskaņos gan iemīļotās Herša kompozīcijas, gan citu komponistu skaņdarbus.
N.B. Ieeja pasākumā tikai ar derīgu COVID – 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 15€ (E-biļetes)