Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi. Lasi jaunu numuru te!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2019. gada 20. aprīļa līdz 20. maijam

20. aprīlī
Folkklubs «Ala» Peldu iela 19, Rīga
Intercity Brass Band "Esam jauna savienība ar diezgan lielu bagāžu.
Dzīvē esam ļoti dažādi. Kādam patīk Donalds Daks , bet kādam Donalds Tramps , bet kad satiekamies , tad mūzika mūs vieno.
Mūsu vidū ir arī bibliotekārs , kuram notis vienmēr ir līdzi un ne tikai savas , bet mūsu visu notis!
Protams neiztiekam arī bez “Pulksteņa džeka” ,kuram pulkstens ir svarīgāks par visu , jo vienmēr grib sākt laikā , tā kā par kavēšanu varam nesatraukties . Tā jau varētu stāstīt daudz un dikti , bet tad jau paliktu garlaicīgi lasīt, ne ?"
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

22. aprīlī
Aleponija Ernesta Birznieka-Upīša iela, 22, Rīga
Dario Fariello Dario Fariello ir improvizētās mūzikas saksofonists un vijolnieks. Viņš studējis mūziku Boloņas universitātē, kur bijis viens no Boloņas improvizētāju Orķestra dibinātājiem.
Šobrīd dzīvo Oslo, spēlē tādos projektos kā ZGB, Sciardac, Farantimm, Resurgam, durts ar Bård Torgersen, Prestekveler, Fariello/Voglsinger un In Its Own Tempo.

http://soundcloud.com/dariofariello
http://zugabe.org
https://zgbmusic.bandcamp.com
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

23. aprīlī
Folkklubs «Ala» Peldu iela 19, Rīga
Džeza Džema Vakars Kā jau ik otrdienu esat laipni aicināti uz ik nedēļas džema sesiju no 20:00, kur ikvienu sagaidīs brīnišķīgs vakars ar muzikāli spēcīgu un līdzīgi domājošu mūziķu apvienību, kuru mūzika ir par brīvību, savstarpēju uzticēšanos un dvēseli.

Vakara gaitā dzirdēsiet kompozīcijas, kas kalpo kā sākumpunkts improvizētam ceļojumam, kur galvenais uzsvars tiek likts uz saspēli un savstarpēju mijiedarbību.

Ja tev šī mūzika ir sveša, tad šī būtu labākā reize, lai izprastu tās būtību kopīgi muzicējot.


Jauku muzicēšanu!
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

28. aprīlī
Kultūras pils «Ziemeļblāzma» Ziemeļblāzmas iela 36, Riga
Deniss Pashkevich jubilejas koncerts Ziemeļblāzmā Deniss Paškevičs par gaidāmo koncertu: “Koncerts būs īpašs, jo tajā būs iespēja uzstāties kopā ar kolēģiem un draugiem ˗ amerikāņu džeza mūziķiem Nefu Irizari (Neff Irizarry) un Braienu Melvinu (Brian Melvin) ar kuriem kopā muzicēts jau vairāk kā 10 gadus, gan arī trompetistu Andersu Bergkrancu (Anders Bergcrantz) no Zviedrijas ar kuru kopā iecerēti vairāki nākotnes projekti. Īpašs prieks būs skatuvi dalīt ar Jolantu Gulbi ˗ Paškeviču. Koncerta programma būs kā tilts starp dažādām kultūrām un džeza tradīcijām ˗ amerikāņu, skandināvu un Baltijas. Koncertā atskaņosim gan manu oriģinālmūziku, gan koncerta īpašo viesu komponētus skaņdarbus.” Sākums: 17:00 Cena: no 7€ līdz 20€ (E-biļetes)

Jūrmalas Kultūras centrs Jomas iela 35, Jūrmala
Aicina Jūrmalas Džeza klubs! Muzicē Madara Kalniņa kvartets Aicija Jūrmalas Džeza klubs!

Muzicē Madara Kalniņa kvartets - Una Stade (balss), Edvīns Ozols (basģitarāra), Madars Kalnins (klavieres), Artis Orubs (bugas).

Ieejas maksa EUR 4, pensionāriem EUR 2.50. Biļešu iepriekšpārdošana no 8.aprīļa. Uzziņas pa tālruni 67762403
Sākums: 19:00 Cena: no 2.5€ līdz 4€

29. aprīlī
Trompete Taproom Peldu iela 24, Rīga
Arthur Dimenshtein's photo exhibition "Jazz Faces" + jam session UNESCO International Jazz Day Latvia ietvaros šogad esam sagatavojuši ko īpašu: mājīgajā Trompete Taproom līdz jūnija beigām varēs baudīt Arthur Dimenshteina foto izstādi "Jazz Faces". Artūrs Dimenšteins dzimis 1973. gadā Rīgā un nodarbojas ar fotografēšanu jau 20 gadus, tāpēc zīmīgi, ka šī izstāde vieno divas viņa dzīves lielākās kaislības – džeza mūziku un fotogrāfiju. Visas fotogrāfijas izstādē ir uzņemtas ar melnbalto filmiņu, kas vēl vairāk vieno šos divus mākslas veidus. Izstādē ir iekļautas fotogrāfijas no Latvijas džeza mūziķu koncertiem un mēģinājumiem pēdējo 7 gadu laikā.

Izstādi atklājam ar Edgara Rugāja trio koncertu un īpašo jam session:
Edgars Rugajs - ģitāra
Toms Kursītis - bass
Rihards Hermanis - bungas
www.jazzday.lv (full program will follow!)
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

30. aprīlī
VEF kultūras pils Ropažu iela 2, Rīga
Starptautiskā džeza diena. Jazzatomy un Kristin Korb 2019. kļūs par sesto gadu kopš Latvija svin Starptautisko Džeza dienu — šogad svētku galvenais notikums risināsies VEF Kultūras pilī ar viesmākslinieces Kristin Korb (kontrabass un vokāls, ASV/Dānija) un grupas Jazzatomy koncertu pasākuma pirmajā daļā un lielo Jam sesiju otrajā daļā, VEF Kultūras pils vestibilā!

Ir tikai daži basisti, kuri prot dziedāt, un vēl mazāk tādu, kuri dara to patiesi labi. Kristina Korba (Kristin Korb, ASV/DK) ir viena no māksliniecēm, kuras liek klausītājam aizmirst to, ka spēlē basu brīdī, kad var dzirdēt viņas kristāldzidro balsi. Iedvesmota no laikmeta, kad mūzika bija romantiska un aizrautīga, Kristina ved klausītājus garā un apgarotā mūzikas pastaigā.
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 12€ (E-biļetes)

01. maijā
Kaņepes Kultūras centrs Skolas iela 15, Riga
Starptautiskā Džeza diena Latvijā // meistarklase & jam session 2019. kļūs par sesto gadu, kopš Latvija svin Starptautisko Džeza dienu — tās izskaņā, 1. maijā, Kaņepes Kultūras centrā risināsies Kristin Korb meistarklase (angļu valodā), un vakara daļā — īpašais jam session!
Ir tikai daži basisti, kuri prot dziedāt, un vēl mazāk tādu, kuri dara to patiesi labi. Kristin Korb (ASV/DK) ir viena no māksliniekiem, kuri liek klausītājam aizmirst par to, ka spēlē basu, brīdī, kad var dzirdēt viņas kristāldzidro balsi. Iedvesmota ar laikmetu, kad mūzika bija romantiska un lika mesties dejā, Kristin iemieso šo garu un aizved klausītājus tālāk garajā mūzikas pastaigā.

Kristin Korb meistarklase: 15.00 - 18.00
Jam session: 20.00 - ... (pēdējam spēlētājam)
www.jazzday.lv
Sākums: 15:00 Ieeja brīva

02. maijā
Kinfield Cafe Kr. Barona 66, Rīga
Intl. Jazz Day Latvia 2019 | Boularès/Saržants/Duguay Trio Boularès/Saržants/Duguay Trio ir starptautisks starpžanru projekts, kurā piedalās saksofonists Yacine Boularès (FR/US), pianists Krists Saržants (LV) un kontrabasists Rob Duguay (US). Koncerts Kinfield risināsies UNESCO International Jazz Day Latvia ietvaros, un tajā dzirdēsiet visu trīs mūziķu oriģinālkompozīcijas, savijot kopā etno, džeza un kino mūzikas žanrus.

Yacine Boularès /saksofons
- www.yacineboulares.com

Krists Saržants /klavieres
- www.sarzantskrists.com

Rob Duguay /kontrabass
- www.robduguay.com

Koncerta sākums 19.00! Galdiņa rezervācija - 10 EUR (2 personām).
Galdiņu rezervācija pa tālruni +371 2477 6096
Sākums: 19:00 Ieeja brīva

08. maijā
Ādažu Kultūras Centrs Gaujas iela 33A, Carnikava
Raphael Wressnig & Latvian Groove “Hammond B3” ērģeļu virtuozs Rafaels Resnigs no Austrijas kopā ar domubiedriem – bundzinieku Arti Orubu, saksofonistu Gintu Pabērzu un ģitāristu Jāni Kalniņu sola neaizmirstamu vakaru džeza, blūza un soulmūzikas noskaņās. Koncerta programmu pamatā veido Rafaela kompozīcijas.
Pēdējos 5 (!) gadus Rafaels ir nominēts kategorijā “Gada labākais ērģelnieks” prestižā džeza izdevuma “DownBeat” kritiķu aptaujā.
Sākums: 19:30 Cena: no 12€ līdz 25€ (E-biļetes)