Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jaunu numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2019. gada 22. novembra līdz 22. decembrim

22. novembrī
Trompete Taproom Peldu iela 24, Rīga
Baltā Klints - White Rock Grupa Baltā Klints, kas šībrīža sastāvā dibināta 2015. gadā, muzicē Rock’n’roll / Blues / Rock žanros. Izskanēs oriģinālmūzika ar 20.gadsimta 80. gadu latviešu dzejnieku paaudzes K. Elsberga, E. Zirņa, P. Brūvera un citu tekstiem.
Mūziku sacerējis komponists Vilnis Kundrāts.

Sastāvā:
Miķelis Vanags - vokāls, ģitāra
Vilnis Kundrāts - taustiņi
Kristiāns Kosītis - vokāls, basģitāra
Artūrs Sedriks Sinkevičs - bungas


Aicinām rezervēt galdiņu pa tālruni +371 25745299.
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

23. novembrī
Trompete Taproom Peldu iela 24, Rīga
Robert Wypasek Trio Šie ir trīs draugi no Katovices Mūzikas akadēmijas. Viņu interpretācijā tie meklē lietas, kas nav acīmredzamas, ar atvērtu attieksmi pret mūziku un džezu. Visi mūziķi no trio ir strādājuši arī ar daudzām mūzikas grupām un citiem mžuikiem no Polijas un starptautiskās džeza skatuves.

Sastāvā:
Robert Wypasek - saksofons
Paweł Zwierzyński-Pióro - kontrabass
Michał Szeligowski - bungas


Aicinām rezervēt galdiņu pa tālruni +371 25745299.
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

Koncertzāle «Lielais Dzintars» Radio iela 8, Liepāja
Sona Džobarte. Afrikāņu koras virtuoze. Pasaule LDz / Gambija Sona iekarojusi pasaules skatuves ne vien ar virtuozo koras spēli, bet arī ar savu skaisto balsi un valdzinošajām melodijām. Mūzikā viņa runā par sev interesējošajām, vispārcilvēcīgajām tēmām – par kultūras identitāti, dzimti, mīlestību un cieņu pret savu zemi un vienam pret otru. Māksliniece ar saviem koncertiem uzstājusies visā pasaulē - gan dažādos pasaules mūzikas festivālos, gan koncertzālēs. Tostarp arī tādos festivālos kā Glastonbury, WOMAD UK, Ņūorleānas džeza festivālā un daudzos citos.
Sākums: 18:00 Cena: no 10€ līdz 20€ (E-biļetes)

Aizputes Kultūras nams Atmodas 16, Aizpute
Kristīne Prauliņa un Laura Amantova džeza kvartets / Šūpuļdziesmas trombonam Atpūtas vakars pie galdiņiem ar šampanieša glāzi
KRISTĪNE PRAULIŅA un LAURA AMANTOVA DŽEZA KVARTETS

Jaunā koncertprogramma “Šūpuļdziesma trombonam”, kurā muzicē Laura Amantova džeza kvartets kopā ar dziedātāju Kristīni Prauliņu, atklāj: “Stereotipiem apvītais instruments trombons (it. trombone – liela taure), tautā saukts arī par bazūni, ir ļoti izsmalcināts, izteiksmes iespējām un krāsām neticami bagāts, pilntiesīgs solo instruments, kuram ir pa spēkam aiznest līdz klausītāju sirdīm gan klasiskam džezam raksturīgas kompozīcijas, gan eksperimentālus meklējumus visdažādākajos džeza mūzikas aspektos. Lielākā daļa programmas veltīta latviešu komponistu radītajiem skaņdarbiem, tādējādi popularizējot ne tikai trombona spēli, bet arī latviešu džeza mūziku un izcilus Latvijas džeza mūzikas atskaņotājmāksliniekus.”
Sākums: 19:00 Cena: 8€ (E-biļetes)

24. novembrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Daumants Kalniņš. Rudens (no)skaņojums Daumants Kalniņš par savu jauno programmu saka: "Rudens ir laiks, kad jāatrod kāds brīdis, lai padomātu, atskatītos un novērtētu to, kas bijis un ievilktu rudenīgi dzestro un svaigo gaisu, lai atkal dotos tālāk, tādēļ programmas pirmajā daļā gribu iekļaut sevis komponētu dziesmu izlasi, arī kādu pavisam jaunu kompozīciju kopā ar vēl man tuvām dziesmām, kas man saistās ar šo laiku.

Savukārt otro daļu gribētu veltīt vienam leģendāram dziedātājam, kurš palicis šogad bez ievērības - Nat King Cole - viņam šogad simts! Un, ja reiz Frank Sinatra simtgadi svinējām un svinam nu jau vairākus gadus ar teju 100 koncertiem, vienu vakara nogriezni varam veltīt mazai dziesmu izlasei no šī lieliskā amerikāņu dziedoņa!
Sākums: 18:00 Cena: 20€ (E-biļetes)

Mārupes Kultūras Nams Daugavas iela 29, Mārupe
Mārcis Auziņš solo "Aizrautība", Mārupes kultūras nams 2019. gadā ir nācis klajā ģitārista Mārča Auziņa otrais solo albums “Aizrautība”, kurā apkopoti mūziķa skaņdarbi, kas tapuši pēdējo 2 gadu laikā. Līdzās paša komponētiem skaņdarbiem "Aizrautībā" iekļautas arī divas kaverversijas": I. Kalniņa "Dūdieviņš" un V. Krieviņa "Meitenei kafejnīcā", kas guvušas lielu klausītāju atzinību solo koncertos.

Kā saka Mārcis: “Aizrautība ar mūziku un ģitārspēli ir tā pastāvīgā sajūta, kas atkal un atkal liek ņemt rokās instrumentu, komponēt, aranžēt un meklēt jaunus, muzikālus izpausmes veidus. Tā ir vilkme pārvērst mirkļus, iespaidus, laiku un visu apkārt notiekošo ģitārmūzikā. Tā ir vēlme izzināt instrumenta un tā skanējuma un spēles robežas - nebeidzams izaicinājums atklāt un neapstāties. Tas ir tas mirklis uz skatuves, kad trīsstūrī - “Es. Mūzika. Klausītājs.” notiek tā īpašā mijiedarbība, kas tik daudz prasa un vēl vairāk jo vairāk dod atpakaļ. Tas ir mans aicinājums - mana Aizrautība, kurā viss iespējams.”
Sākums: 18:00 Cena: 10€ (E-biļetes)

Hot Potato Jāņa iela 1, Liepāja
Junioru Jazz Jam & Hot Potato Liepājā ir lieliski un talantīgi bērni un jaunieši, kas jau spēlē džeza mūziku. Turpinām 16. jūnijā uzsākto jaunu pasākumu ciklu - Junioru JAZZ JAM. Koncerta daļā muzicēs LMMDV Junioru kombo. Improvizāciju daļā iespēja muzicēt būs ikvienam, kam tuva džeza mūzika un ir apgūtas pirmās prasmes muzicēt kopā ar citiem.

Pasākums paredzēts visai ģimenei! Nāciet ar bērniem, ņemiet līdzi draugus, radus un paziņas.

Būs radoši un interesanti!

Vai var būt kas jaukāk, kā baudīt priekā muzicējošus bērnus?

Galdiņu iepriekšēja rezervācija pa telefonu 24947787
Sākums: 16:00 Ieeja brīva

27. novembrī
Astoria Restolounge Aspazijas bulvāris 20, Rīga
Astoria LIVE: Rūta Dūduma-Ķirse & Jānis Ķirsis /// Atklāšana Astoria Restolounge (Aspazijas bulvārī 20) uzsāk dzīvās mūzikas koncertsēriju: katru trešdienu klausīsimies akustiskos koncertus talantīgo mūziķu izpildījumā.

27. novembrī baudīsim Rūta Dūduma-Ķirse (balss)un Janis Kirsis (klavieres) muzikālo sniegumu – par godu svinīgai koncertsērijas atklāšanai katru viesi uzcienāsim ar welcome drink un mīļi gaidīsim, lai nosvinētu kopā!

www.fb.com/rududum/
www.janiskirsis.com

Ieeja: no 19.00
Koncerts: 20.00
Galdiņu rezervācijai: +371 2895 2294
Ieeja: EUR 10, biļetes mūsu telpās vai pirms pasākuma
Sākums: 20:00 Cena: 10€

04. decembrī
Astoria Restolounge Aspazijas bulvāris 20, Rīga
Astoria LIVE: Aija Vītoliņa & Romāns Vendiņš Astoria Restolounge (Aspazijas bulvārī 20) uzsāk dzīvās mūzikas koncertsēriju: katru trešdienu klausīsimies akustiskos koncertus talantīgo mūziķu izpildījumā.

4. decembrī baudīsim Aija Vītoliņa (balss) un Romāns Vendiņš (klavieres) muzikālo sniegumu – esi mīļi gaidīts!

www.aijavitolina.com

Ieeja: no 19.00
Koncerts: 20.00
Galdiņu rezervācijai: +371 2895 2294
Ieeja: EUR 10, biļetes mūsu telpās vai pirms pasākuma
Sākums: 20:00 Cena: 10€

05. decembrī
VEF kultūras pils Ropažu iela 2, Rīga
VEF JAZZ CLUB | Edgars Cīrulis — džeza koncertpasaka AISMA Mūzika var nojaukt robežas starp žanriem un stiliem, un pat idejām vai cilvēkiem. AISMA tiecās vēl tālāk, nojaucot robežas starp sapņiem un realitāti. Edgara Cīruļa iztēles bagātā mūzika aiznes klausītāju citā pasaulē, stāstot viņam pasaku par viņa paša svarīgāko dzīves daļu — bērnību.

Vakara pirmajā daļā izskanēs Edgara Cīruļa komponētais koncerts klavierēm un bongo, kas sarakstīts īsi pirms AISMAS tapšanas. Koncerts ir muzikāls priekšvēstnesis lieldarbam, kur pasaka satiekās ar mūziku un ilustrācijām. Otrajā daļā tiks prezentēta pirmā albumgrāmata no triloģijas AISMA. Tas ir starptautisks, multimediāls projekts, kur satiekās mūziķi no Itālijas (Federico Nelson Fioravanti), Dānijas (Kenneth Dahl Knudsen, Matias Fischer-Mogensen) un Latvijas (Edgars Cīrulis, Arta Jēkabsone, Svens Vilsons, Alise Golovacka), atskaņojot oriģinālmūziku, kas ir balstīta uz Edgara Cīruļa un Jaņa Ločmeļa autorpasaku.
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 15€ (E-biļetes)

10. decembrī
Kino Splendid Palace Elizabetes 61, Riga
Vokālā grupa Accent "Accent" ir starptautiska sešu vīru a cappella grupa, kurā pārstāvētas piecas valstis un kas visā pasaulē populārajā dziedāšanas stilā radījusi pati savu nišu. Visi "Accent" dalībnieki ir atzīti dziedātāji un instrumentālisti arī ārpus grupas darbības, bet tieši kopā viņi spēj radīt jaunas vokālā džeza nokrāsas.

Tenors Jean-Baptiste Craipeau (Francija), tenors Simon Åkesson (Zviedrija), tenors Danny Fong (Kanāda), tenors Andrew Kesler (Kanāda), baritons James Rose (Apvienotā Karaliste) un bass Evan Sanders (ASV) sanāca kopā, pateicoties sociālajiem medijiem. Viņi viens par otru ieinteresējās interneta vietnē "YouTube", kur kļuva par faniem katra individuālajiem vokālajiem video. Grupa radās 2011. gadā, kad tās dalībnieki sāka virtuāli sadarboties dziesmu rakstīšanā un to videoklipu radīšanā. 2015. gadā tika izdots pirmais "Accent" albums "Here We Are", kas uzreiz pievērsa džeza pasaules uzmanību.

Koncerts norisinās koncertsērijas „Art of Riga Jazz” ietvaros
Sākums: 19:00 Cena: no 30€ līdz 70€ (E-biļetes)

Kino Splendid Palace Elizabetes 61, Riga
Meistarklase - vokālā grupa Accent Koncertsērijas “Art of Riga Jazz” ietvaros meistarklasi pasniegs a cappella grupa “ACCENT”!

Pieteikšanās meistarklasei, rakstot uz e-pastu workshop@rigasritmi.lv

Ieeja meistarklasē - uzrādot koncerta biļeti!

Sākums: 11:00 Cena: no 30€ līdz 70€

11. decembrī
Astoria Restolounge Aspazijas bulvāris 20, Rīga
Astoria LIVE: Ieva Kerēvica & Madars Kalniņš Astoria Restolounge (Aspazijas bulvārī 20) uzsāk dzīvās mūzikas koncertsēriju: katru trešdienu klausīsimies akustiskos koncertus talantīgo mūziķu izpildījumā.

11. decembrī baudīsim Ieva Kerevica (balss) un Madars Kalnins (klavieres) muzikālo sniegumu – esi mīļi gaidīts!

www.fb.com/ievakerevicamusic/

Ieeja: no 19.00
Koncerts: 20.00
Galdiņu rezervācijai: +371 2895 2294
Ieeja: EUR 10, biļetes mūsu telpās vai pirms pasākuma
Sākums: 20:00 Cena: 10€

18. decembrī
Astoria Restolounge Aspazijas bulvāris 20, Rīga
Astoria LIVE: Evilena Protektore & Artjoms Sarvi Astoria Restolounge (Aspazijas bulvārī 20) uzsāk dzīvās mūzikas koncertsēriju: katru trešdienu klausīsimies akustiskos koncertus talantīgo mūziķu izpildījumā.

18. decembrī baudīsim Evilena Protektore (balss) un Artem Sarvi (klavieres) muzikālo sniegumu – esi mīļi gaidīts!

www.evilena.lv

Ieeja: no 19.00
Koncerts: 20.00
Galdiņu rezervācijai: +371 2895 2294
Ieeja: EUR 10, biļetes mūsu telpās vai pirms pasākuma
Sākums: 20:00 Cena: 10€