Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jaunu numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2020. gada 29. oktobra līdz 29. novembrim

29. oktobrī
Hercogs Mārupe Vītiņu iela 4, Rīga
Dzīvās mūzikas vakars ar Santu Šilleri Nosviniet savus svētkus un izbaudiet skaistu vakaru Mārupes Hercogā!
Džeza dziedātāja Santa Šillere un ģitāras pavadījums no Jāņa Pastara. Skaista un augstvērtīga mūzika, mājīga atmosfēra un gardi ēdieni gaidīs Jūs no plkst.18.30!
https://youtu.be/4FaaVhnvZNA
Ceturtdienās piedāvājam vīnziņa izraudzītu dzirkstošo vīnu par izdevīgu cenu - 15 Eur/pudelē.
Galdiņu rezervācija pa tālruni: 29106538
Sākums: 18:30 Ieeja brīva

30. oktobrī
Robert’s Books Dzirnavu iela 51, Rīga
Kristaps Vanadziņš Trio The very thought of you joining us for a unique experience of listening to a live performance by Vanadzinsh trio makes us wonder where are you now.
For we know you are bound to come through Robert’s Books on 2nd of October to enjoy a wonderful Friday evening of Jazz.
Bass – Jānis Rubiks, Drums – Rūdolfs Dankfelds, Piano – Kristaps Vanadziņš.
Sākums: 20:00 Cena: 10€ (E-biļetes)

Kaņepes Kultūras centrs Skolas iela 15, Riga
KAŅEPES PIEKTDIENA Red Monkey TAKEOVER // ZeMe, DJ Sene, Red Monkey Crew LINE UP:
20.00 Kino Augusts Short Clips
20.30 ZeMe
21.30 DJ Sene
23.45 Goodbye and Goodnight
Entrance to all events: 5 EUR
ZeMe is a personal story made by two exciting artists – the queen of the kokle, Laima Jansone, and Monsta, master of the turntables and electronica. Their melodies come from their heritage of Latvian roots music.
Sākums: 20:00 Cena: 5€

01. novembrī
Dzintaru koncertzāle Turaidas iela 1, Jurmala
Jūrmala Jazz. Vein Trio TRIO “VEIN” - Mihaels Arbencs (Michael Arbenz, klavieres), Tomass Lēns (Thomas Lähns, kontrabass), Florians Arbencs (Florian Arbenz, bungas) - un Latvijas Radio bigbends

Programmā:

Under Construction (Michael Arbenz)
Boarding the Beat (Florian Arbenz)
Willi’s Pool (Thomas Laehns)
Menuett (Maurice Ravel)
Clear Light (Michael Arbenz)
Groove Conductor (Florian Arbenz)

“Viens no aizraujošākajiem džeza ansambļiem Eiropā ” – “The Guardian”.
Sākums: 17:00 Cena: no 10€ līdz 25€ (E-biļetes)

Jelgavas Kultūras nams Barona iela 6, Jelgava
Koncerts NE|ATSTĀJ MANI / Netradicionāls Ziedonis jauno mākslinieku izpildījumā Jelgavas Kultūras nama deju zālē norisināsies koncerts “NE|ATSTĀJ MANI”, kurā uzstāsies jaunie mūziķi – komponists un pianists Elvis Artūrs Lintiņš, kontrabasists Staņislavs Judins un bundzinieks Pēteris Žīle. Elvja Artūra Lintiņa radītas oriģinālkompozīcijas piešķirs jaunu skanējumu Imanta Ziedoņa dzejai un epifānijām, ko izpildīs aktieri Gustavs Melbārdis un Toms Kursītis.
Koncerts “NE|ATSTĀJ MANI” ir muzikāla performance, kuras iedvesmas avots ir latviešu dzejnieka Imanta Ziedoņa radošais mantojums. Ar netradicionālu skatījumu uz leģendām apvītā dzejnieka daiļradi būs iespēja iepazīties piecu jauno mākslinieku izpildījumā. Koncerta programmas centrālo asi – sešus jaundarbus – radījis komponists un pianists Elvis Artūrs Lintiņš, iedvesmojies tieši no Ziedoņa darbu filozofiskā vēstījuma.
Sākums: 18:00 Cena: 3€ (E-biļetes)

19. novembrī
VEF kultūras pils Ropažu iela 2, Rīga
RIGAS RITMI 2020 | R.PAULA TRIO 'Pastaiga pa Rīgu' Laikā, kad ar klausītājiem klātienē tikties ilgstoši bijis liegts, komponists Raimonds Pauls kopā ar trio radījis jaunu, Rīgai veltītu instrumentālu programmu „Pastaiga pa Rīgu”, kurā iekļauti 10 jaundarbi. Cikla nosaukums radies, iedvesmojoties no pastaigām pa tukšajām Rīgas ielām. “Pastaigājos pa Rīgu, kad tā bija pilnīgi tukša,” stāsta Raimonds Pauls. “Un radās doma par šādu ciklu – “Pastaiga pa Rīgu”. Par savu pilsētu jāpriecājas vienmēr. Tādēļ skaņdarbi veltīti vecpilsētai, Bastejkalnam, Vērmanes dārzam un tā tālāk.”

“Man ir sajūta, ka Maestro šajā programmā atgriežas savā jaunībā, kad džeza mūzika bija kā svaiga gaisa malks un improvizācija kā brīvība, kas ļāva izpausties ārpus dažādām sistēmām un spēlēt to, ko sirds patiešām vēlas,” tā par projektu saka Māris Briežkalns.

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv
Sākums: 19:00 Cena: no 20€ līdz 50€ (E-biļetes)

21. novembrī
Kultūras nams Wiktorija Graudu iela 34, Liepāja
Aija Vītoliņa un Aivars Hermanis 21. novembrī Liepājā, kultūras namā “Wiktorija” notiks šarmantās dziedātājas Aijas Vītoliņas un leģendārā ģitārista Aivara Hermaņa koncerts.
Samtainās balss īpašniece, šarmantā dziedātāja Aija Vītoliņa izpildīs dziesmas dažādās valodās un stilos. Klausītājiem būs iespēja baudīt gan Latvijā populāru autoru skaņdarbus, gan skaistākos Édith Piaf muzikālos stāstus, gan maz zināmās, taču aizkustinošās flamenko balādes no pasaulslavenās ladino stila izpildītājas Jasmin Levi repertuāra.
Koncertā skanēs arī instrumentālās kompozīcijas no Aivara Hermaņa solo albumiem “Mans laiks” un “Liepājas iela”, no albuma “Bague Duo”, kā arī R. Paula, U. Marhileviča, U. Stabulnieka, I. Dunajevska, V.A. Mocarta, John Lenon, Chick Corea, Astor Piazzolla un citu autoru populāras melodijas.
Biļešu cena - sākot ar 11 EUR. Tuvojoties koncertam, biļešu cena var tikt mainīta. Biļetes jāiegādājas visiem, neatkarīgi no vecuma.
Sākums: 20:00 Cena: no 11€ līdz 20€ (E-biļetes)