Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2022. gada 28. maija līdz 28. jūnijam

28. maijā
Studio SPACE Lāčplēša iela 60, Rīga
Riga TAP JAM 2022 Par godu Starptautiskajai stepa dejas dienai tiek aizsākta jauna tradīcija Latvijā - "Riga TAP JAM" – stepa dejas improvizācijas vakaru jeb džemu ar dzīvo mūziku.

Džemu plānots veidot kā Baltijas stepa dejotāju sadraudzības vakaru, kurā ir aicināti piedalīties visu līmeņu stepa dejotāji, stepa dejas mīļotāji kā skatītāji un džeza mūziķi.

Par džema muzikālo noformējumu rūpēsies džeza mūziķu kompānija: Svens Vilsons - ģitāra, Andris Grunte - kontrabass, Kalvis Sležis-Zaļkalns - bungas, kas, mijiedarbojoties stepa dejas improvizācijā, atskaņos džeza mūzikas standartus.

Pa dienu pirms džema plānotas stepa dejas MEISTARKLASES pie Baltijas stepa dejas meistariem visiem dejotāju līmeņiem.

Vairāk informācijas un pieteikšanās: www.soultap.lv/riga-tap-jam-2022/
Sākums: 19:00 Ieeja par ziedojumiem (8€)

Zeit Gaujas iela 4, Līgatne
Klavieru TRIO koncerts Klavieru TRIO.
Gints Žilinskis
Matīss Žilinskis
Romāns Vendiņš
Programmā skaņdarbi no mēmā kino mūzikas līdz boogie woogie, rokenrolam un džezam. Improvizācijas, aizrautīga saspēlēšanās un asprātīgs dzīvesprieks mūzikā. Pianisti trijās paaudzēs!
Ieeja 20eur
Biļetes: bilesuparadize.lv, zeit.lv/veikals, Zeit Cafe kase. Gaujas 4, Līgatne.
Uz tikšanos!
Sākums: 18:00 Cena: 20€ (E-biļetes)

31. maijā
ONLINE #paliecmājās, Ainaži
TIEŠSAISTES koncerts. Latviešu džeza melodijas NB! Koncerta biļeti var iegādāties neatkarīgi no datuma un laika un noskatīties to jebkurā ērtajā laikā attiecīgi.

“Jauno džeza profesionāļu atgriešanos pie saknēm” – tā šo koncertprogrammu nodēvēja mūziķi – Beāte Zviedre (soprāns), Jānis Rubiks (kontrabass), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Artjoms Sarvi (klavieres). Uzkrājuši pieredzi plašā un daudzveidīgā ārzemju mūzikas laukā un viņi veldzējās latviskajā, vienlaikus atgādinot par to, cik gan dažādi mēdz būt latvieši un latviskais.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties koncertu no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā ērtā brīdī 5 dienu laikā no koda aktivācijas mirkļa. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.
Sākums: 13:00 Cena: 7€ (E-biļetes)

01. jūnijā
Tallinas ielas kvartāls Tallinas iela 10, Rīga
DŽEZA VAKARS w/ Toma Rudzinska elektriskais kvartets Mums ir super liels prieks Jūs uzaicināt uz jau otro džeza vakaru Tallinas ielas kvartāla Ezītī miglā! 1.jūnijā pie mums uzstāsies Toma Rudzinska elektriskais kvartets, un būs interesanti!🎉
💫Par kvartetu:
Toma Rudzinska elektriskais kvartets piedāvā avantgarda un džeza saplūsmi ar elektronisko mūziku. Klausītājus sagaida izteiksmīgas melodijas, spēcīgi ritmi un spilgta mūziķu saspēle vienam ar otru un klātesošajiem. Šī ir džeza mūzika, kas dodas ārpus džeza kluba pie plašāka klausīāju loka, lai sniegtu muzikālu baudījumu, kā improvizētās mākslas gardēžiem, tā ikvienam mūzikas mīļotājam, līdzi ņemot tikai džezam raksturīgo eleganci un bezbailību eksperimentēt, tiecoties pēc pilnīgas muzikālās brīvības
Toms Rudzinskis - saksofoni / kompozīcijas
Rūdolfs Macats - sintezatori
Edvīns Ozols - elektriskais bass
Ivars Arutjunjans - bungas
Ceram uz fantastisku laiku - pasākums notiks jaunajā terasē! 😍
💫Ieeja koncertā BEZ maksas💫
Pasākums tapis sadarbībā ar Lielvārdes alus.
Sākums: 19:00 Ieeja brīva