Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jaunu numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2020. gada 01. decembra līdz 2021. gada 01. janvārim

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, visu kultūras pasākumu norise ir aizliegta līdz šī gada 6. decembrim. Mēs apsolam turpināt sekot līdzi Latvijas džeza dzīvei, un ja uzzināsim kādus svaigus jaunumus online pasākumu pasaulē, noteikti ievietosim tos afišā un ziņosim jums! Un tikmēr – palieciet mājās, un lai jums stipra veselība un lieliska mūzika ausīs!

10. decembrī
11. Novembra krastmala 11. Novembra krastmala, Rīga
RIGAS RITMI 2020 | CLARK BECKHAM (ASV) (Pārcelts no 02.07.2020.) Amerikāņu dziedātājs un dziesmu autors Klārks Bekhems (Clark Beckham) ir 28 gadus vecs supertalants, ko jau trīs gadus pārstāv leģendārā producenta Kvinsija Džonsa (Quincy Jones) menedžmenta kompānija. Pateicoties savai plaša diapazona balsij un spēcīgajai skatuves harismai Klārks Bekhems 2015. gadā kļuva par vienu no populārā TV šova "American Idol" žūrijas un skatītāju favorītiem. Tur viņu pamanīja producents Kvinsijs Džonss.

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv
Sākums: 19:00 Cena: no 20€ līdz 50€ (E-biļetes)

13. decembrī
VEF kultūras pils Ropažu iela 2, Rīga
RIGAS RITMI 2020 | ROBERTO FONSECA feat. DANAY SUAREZ (Kuba) (Pārcelts no 01.07.2020.) Roberto Fonseka tiek uzskatīts par spožāko mūsdienu kubiešu pianistu uz džeza un world music jeb pasaules mūzikas skatuves. Rīgā viņam pievienosies arī populārā kubiešu R&B un repmūzikas māksliniece Danaja Suareza, kura piedalījās Fonsekas jaunā albuma ierakstā. Roberto Fonseka ir spilgts kubiešu mūzikas pārstāvis, kurš nebaidās miksēt kopā džezu, fanku, bosanovu, salsu, mambo, rumbu, flamenko, mūsdienu regeja paveidu reggaeton, hiphopu un spoken word jeb runātā teksta stilistiku. Izdaudzinātas ir arī viņa kā mūziķu sastāva līdera spējas vadīt gan spēlējot akustiskās klavieres, gan citus taustiņinstrumentus. Tāpat Fonseka māk nodemonstrēt savu perkusīvo pieskārienu un bezgalīgo improvizatorisko veiklību, kā arī parādīt kodolīgu melodisma izjūtu. Rīgā viņš viesosies jaunākā albuma "Yesun" pasaules tūres ietvaros.

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv
Sākums: 19:00 Cena: no 20€ līdz 50€ (E-biļetes)