Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2022. gada 27. novembra līdz 27. decembrim

26. novembrī
Padejosim? Brīvības gatve 401c, Rīga
Music moment Aicinām iepazīt skaņu pasauli ar Nazguļu Šukajevu. Viņas neordinārs izpildījums ļauj ieraudzīt, sajust un atklāt sevī jauno un nezināmo. Viņas balss skanēs senā mūzikas instrumenta Gonga pavadībā.

Piedāvājam iegūt jaunu pieredzi un pavadīt vakaru meditatīvā stāvoklī.
Pasākumu var baudīt gan sēdus, gan guļus. Ņemiet līdzi paklāju, pledu un spilventiņu.
Sākums: 19:00 Cena: no 21€ līdz 30€ (E-biļetes)

30. novembrī
ONLINE #paliecmājās, Ainaži
TIEŠSAISTES koncerts. Latviešu džeza melodijas “Jauno džeza profesionāļu atgriešanos pie saknēm” – tā šo koncertprogrammu nodēvēja mūziķi – Beāte Zviedre (soprāns), Jānis Rubiks (kontrabass), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Artjoms Sarvi (klavieres). Uzkrājuši pieredzi plašā un daudzveidīgā ārzemju mūzikas laukā un viņi veldzējās latviskajā, vienlaikus atgādinot par to, cik gan dažādi mēdz būt latvieši un latviskais.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties koncertu no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā ērtā brīdī 5 dienu laikā no koda aktivācijas mirkļa. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.
Sākums: 18:00 Cena: 7€ (E-biļetes)

14. decembrī
ATTA CENTRE Krasta iela 60, Rīga, Rīga
Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvels, Aija Vītoliņa un Latvijas Radio bigbends Latviešu melodiskais romantiķis, komponists Jānis Lūsēns savām dziesmām izvēlējies filozofiski ietilpīgu dzeju, kas izteic dažādus emocionālos stāvokļus, sajūtas, pieredzes un pārdomas. Koncertā izvēlētas dziesmas ar Austras Skujiņas vārdiem dziedās šarmantā Aija Vītoliņa, bet Ojāra Vācieša cikla melodijas izskanēs samtainās balss īpašnieka Zigfrīda Muktupāvela interpretācijā. Abi dziedātāji satiksies arī citās Lūsēna muzikālajās epizodēs, kas jaunu veidolu iegūs, pateicoties Latvijas Radio bigbendam un Kārlim Vanagam, kas aranžējis programmā iekļautos skaņdarbus.

Jānim Lūsēnam sadarbošanās ar bigbendu ir jauns pavērsiens: “Muzicēšana ar bigbendu ir mana radošā mūža jaunā un nebijusī pieredze. Pateicoties Kārļa Vanaga entuziasmam, sen rakstītas dziesmas no “Zodiaka” laika, kā arī cikli ar Skujiņas un Vācieša vārdiem, izskanēs jaunos aranžējumos, divu spēcīgu skatuves personību interpretācijā. Gaidu šos koncertus ar lielu nepacietību. Būs vareni!”
Sākums: 19:00 Cena: no 15€ līdz 40€ (E-biļetes)