Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2022. gada 25. septembra līdz 25. oktobrim

30. septembrī
ONLINE #paliecmājās, Ainaži
TIEŠSAISTES koncerts. Latviešu džeza melodijas NB! Koncerta biļeti var iegādāties neatkarīgi no datuma un laika un noskatīties to jebkurā ērtajā laikā attiecīgi.

“Jauno džeza profesionāļu atgriešanos pie saknēm” – tā šo koncertprogrammu nodēvēja mūziķi – Beāte Zviedre (soprāns), Jānis Rubiks (kontrabass), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Artjoms Sarvi (klavieres). Uzkrājuši pieredzi plašā un daudzveidīgā ārzemju mūzikas laukā un viņi veldzējās latviskajā, vienlaikus atgādinot par to, cik gan dažādi mēdz būt latvieši un latviskais.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties koncertu no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā ērtā brīdī 5 dienu laikā no koda aktivācijas mirkļa. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.
Sākums: 13:00 Cena: 7€ (E-biļetes)

25. oktobrī
ATTA CENTRE Krasta iela 60, Rīga, Rīga
Iiro Rantala and FLOCK / JAZZ and BEBOP Īro Rantala (Iiro Rantala) tiek raksturots kā ekscentrisks, stilīgs un vitāls mūziķis. “Viņu klausīties ir patīkami, un viņa spēle ir gana daudzveidīga, lai koncertos netrūktu pārsteigumu.

Iepriekš ieradies Latvijā kā viesmākslinieks LNSO Vecgada koncertā, nu Īro atgriežas ar kvartetu FLOCK, kurā spēlē kopā ar somu, tā sauktās millenial paaudzes jauniešiem.
Īro Rantalas vārds labi pazīstams džeza mūzikas interesentiem. Viņa skatuves šarms ir spēcīgs, attiecības ar publiku ciešas un klavierspēle fascinējoša. Iiro Rantala studējis Sibeliusa Akadēmijas piano klasē, kā arī Manhetenas Mūzikas konservatorijā. Mūziķis ir viens no pazīstamākajiem Somijas džeza pianistiem, kurš ar panākumiem koncertē visā pasaulē, un ir biežs dažādu pasaules lielāko džeza festivālu dalībnieks. Tikko Somijā saņēmis balvu kā "Crossover Composer of the Year" .
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 35€ (E-biļetes)