Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi. Lasi jaunu numuru te!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2019. gada 24. februāra līdz 24. martam

24. februārī
Rīgas Kongresu nams Kr. Valdemāra iela 5, Riga
Latvijas Radio bigbends un Pjērs Bertrāns. Saxophonia 2019 Šajā programmā Latvijas Radio bigbends satiekas ar diviem spilgtiem franču māksliniekiem un kopīgi uzbur Parīzes atmosfēru īpaši šim kolektīvam rakstītos jaundarbos.

To autors Pjērs Bertrāns Pierre Bertrand Pierre Bertrand Officiel pazīstams kā spožs džeza saksofonists un flautists, arī diriģents, komponists un aranžētājs, kas savulaik bijis arīdzan viens no Parīzes džeza bigbenda līdzdibinātājiem, savukārt Paloma Pradala Paloma Pradal Officiel ir dziedātāja un dejotāja, arī komponiste, kuras radošajā darbībā savijas ietekmes no šansoniem, flamenko, hiphopa, elektroniskās mūzikas, pasaules mūzikas.

Kā viesmākslinieki vēl divas spožas personības mūzikas pasaulē - akordeonists Christophe Lampidecchia un perkusionists Minino Garay Oficial

PROGRAMMA
Pjēra Bertrāna jaundarbi

DALĪBNIEKI
Pjērs Bertrāns (Pierre Pertrand, saksofons
Paloma Pradāla (Paloma Pradal), balss
Kristofs Lampidečija (Christophe Lampidecchia), akordeons
Minino Garejs (Minino Garay), perkusijas
Latvijas Radio bigbends
Sākums: 18:00 Cena: no 10€ līdz 20€ (E-biļetes)

26. februārī
LIDO Atpūtas centrs Krasta iela 76, Rīga, Rīga
Martinovskis/Vilsons duo Duets atskaņos populārākos džeza standartus.

Svens Vilsons - ģitāra
Roberts Martinovskis - saksofons
Sākums: 19:00 Cena: 9.9€

08. martā
Spīķeru Koncertzāle Maskavas iela 1, Riga
No The Beatles līdz Ed Sheeran. Latvijas Radio bigbends Programma, kas ietver populāro dziesmu kaverversijas (Eltons Džons, The Beatles, Maikls Džeksons, Prinss, Džastins Timberleiks u.c.) bigbenda sastāvam.

Šajā koncertā Latvijas Radio bigbenda mūziķi izpaudīsies gan kā solisti, gan kā aranžētāji, piedāvājot savu skatījumu par populāro mūziku, kas mūs ikdienā pavada ik uz soļa.
Sākums: 19:00 Cena: 12€ (E-biļetes)