Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2021. gada 03. decembra līdz 2022. gada 03. janvārim

04. decembrī
Hāgenskalna Lielais Kristaps Nometņu iela 49, Rīga
ARTIS LOČMELIS dzīvajā izpildījumā Sestdienas vakara maltīti pavadīs saksafona skaņas Arta Ločmeļa izpildījumā!
Strādājam zaļajā zonā - sagatavo derīgu vakcinācijas sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un nāc ciemos!
Sīkāks info zvanot uz tālruni 25186518!
Sākums: 17:00 Ieeja brīva

Salacgrīvas kultūras nams Ostas iela 3, Salacgrīva
Laiks. Atomos jubilejas koncerts Atskatīsimies arī uz mūsu sadarbību ar godalgoto dzejnieci Ingu Gaili - mūsu “Vakara stāstos” izskan brīnišķīgs Edgara Mākena jaundarbs “Lai ūdeņi plūst pāri”. Nerimstoša enerģija un ideju meklējumi, uzmanības vēršana uz niansēm un izcilu saspēli - šādi varētu raksturot mūsu kvartetu un koncertprogrammā “Džezā tikai saksofoni” ļaujamies improvizācijām un deju ritmiem - Dizzy Gillespie “Manteca” un amerikāņu komponista Čika Koreas /Chick Corea/ “Armando's Rhumba”. Aicinām atzīmēt Atomos piecu gadu jubileju kopā ar mums lieliskas mūzikas un pozitīvu emociju gaisotnē! Sākums: 16:00 Cena: 5€ (E-biļetes)

05. decembrī
ONLINE #paliecmājās, Ainaži
TIEŠSAISTES koncerts. Latviešu džeza melodijas NB! Koncerta biļeti var iegādāties neatkarīgi no datuma un laika un noskatīties to jebkurā ērtajā laikā attiecīgi.

“Jauno džeza profesionāļu atgriešanos pie saknēm” – tā šo koncertprogrammu nodēvēja mūziķi – Beāte Zviedre (soprāns), Jānis Rubiks (kontrabass), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Artjoms Sarvi (klavieres). Uzkrājuši pieredzi plašā un daudzveidīgā ārzemju mūzikas laukā un viņi veldzējās latviskajā, vienlaikus atgādinot par to, cik gan dažādi mēdz būt latvieši un latviskais.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties koncertu no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā ērtā brīdī 5 dienu laikā no koda aktivācijas mirkļa. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.
Sākums: 13:00 Cena: 7€ (E-biļetes)

Ventspils koncertzāle LATVIJA Lielais laukums 1, Ventspils
Kimmo Pohjonen. UZone. Koncerts Ventspilī / vakcinētiem, pārslimojušiem Savas karjeras laikā Kimmo Pohjonens piedalījies dažādos muzikālos projektos, iegūstot prestižas balvas un nominācijas. Mūziķis saņēmis gan divas somu džeza izdevuma “Jazz Rytmit” Gada akordeonista balvas, gan arī BBC Radio 3 “Pasaules Mūzikas Balvas” un “Planētas Balvas” nominācijas. Mākslinieks sniedzis koncertus Karaliskajā Alberta zālē (Royal Albert Hall), Karalienes Elizabetes zālē (Queen Elizabeth Hall), kā arī neskaitāmos festivālos. Pēc vairākām koncertu vizītēm Pohjonens ir labi pazīstams un viņu iecienījuši arī klausītāji Latvijā. Sākums: 17:00 Cena: no 10€ līdz 15€ (E-biļetes)

Jelgavas Kultūras nams Barona iela 6, Jelgava
Jelgavas Bigbenda Adventa koncerts/ SNIEGAVĪRU TRIUMFS Koncerts notiek ZAĻAJĀ režīmā - tikai pieaugušo auditorijai. Ierodoties uz koncertu, lūdzam uzrādīt sadarbspējīgu COVID 19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

Visiem apmeklētājiem jālieto sejas maskas. Koplietošanas telpās jāievēro 2 m distance

Jelgavas Bigbenda Adventa koncerts

SNIEGAVĪRU TRIUMFS

Koncertā piedalās:

Ieva Kerēvica, vokāls

Normunds Rutulis, vokāls

Jelgavas bigbends

Diriģents Raitis Ašmanis

Koncertu vada Anete Ašmane
Sākums: 16:00 Cena: no 4€ līdz 6€ (E-biļetes)