Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2021. gada 25. oktobra līdz 25. novembrim

24. oktobrī
ONLINE #paliecmājās, Ainaži
TIEŠSAISTES koncerts. Latviešu džeza melodijas NB! Koncerta biļeti var iegādāties neatkarīgi no datuma un laika un noskatīties to jebkurā ērtajā laikā attiecīgi.

“Jauno džeza profesionāļu atgriešanos pie saknēm” – tā šo koncertprogrammu nodēvēja mūziķi – Beāte Zviedre (soprāns), Jānis Rubiks (kontrabass), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Artjoms Sarvi (klavieres). Uzkrājuši pieredzi plašā un daudzveidīgā ārzemju mūzikas laukā un viņi veldzējās latviskajā, vienlaikus atgādinot par to, cik gan dažādi mēdz būt latvieši un latviskais.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties koncertu no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā ērtā brīdī 5 dienu laikā no koda aktivācijas mirkļa. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.
Sākums: 13:00 Cena: 7€ (E-biļetes)

27. oktobrī
VEF kultūras pils Ropažu iela 2, Rīga
VEF JAZZ CLUB | Iris Bergcrantz Quintet Īrisas Bergkrancas kvintets ir unikāls ģimenes ansamblis, kurā tētis Anders Bergkrancs spēlē trompeti, mamma Anna- Lēna Lorina taustiņinstrumentus un viņu jaunākā meita Īrisa ir vokāliste. Viņi spēlē kopā kopš Īrisas ļoti agras bērnības. Kad Īrisa bija gatava veidot savu kvintetu, viņa, protams, uzaicināja tajā spēlēt savus vecākus, Johanu Kolsutu (Johan Kolsut, sitaminstrumenti) un arī savu dzīvesbiedru Andersu Fjeldstedu (Anders Fjeldsted, bass). Kopš tā laika grupa koncertējusi prestižos džeza mūzikas festivālos Zviedrijā, Vācijā, Dānijā, Čehijā, Polijā, Igaunijā un ASV. Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 20€ (E-biļetes)

28. oktobrī
Latvijas Radio 1. studija Doma laukums 8, Riga
LV JAZZ SERIES 2021 / Toms Mikāls 5Tet ft. Kristīne Prauliņa LV džeza sērija 2021” jeb „LV Jazz Series 2021” ir šī brīža spilgtāko latviešu džeza mūzikas izpildītāju koncertsērija, kurā klausītājiem tiks piedāvātas piecas jaunas un iepriekš nedzirdētas džeza mūzikas koncertprogrammas.
“Toms Mikāls 5Tet ft. Kristīne Prauliņa”, kurā klausītājiem būs iespēja baudīt Toma Mikāla oriģinālmūziku džeza kvinteta sastāvā. Koncertprogrammu papildinās krāšņais dziedātājas Kristīnes Prauliņas vokāls. Brīnišķīga ritma sekcija – Toms Mikāls (klavieres), Kaspars Kurdeko (sitaminstrumenti), Reinis Ozoliņš (kontrabass), kurai pievienojas izcili solisti ar unikālu skanējumu un brīnišķīgu improvizācijas prasmi – Kārlis Auziņš (saksafons) un Rūta Sīpola (flauta).
Sākums: 19:00 Cena: 10€ (E-biļetes)

31. oktobrī
Latvijas Radio 1. studija Doma laukums 8, Riga
Art of Riga Jazz 2021 / XY Quartet “Art of Riga Jazz” ir unikāla koncertu un meistarklašu sērija intelektuālās mūzikas baudītājiem, kas novērtē kvalitatīvu izpildījumu un nepieredzētu skanējumu.

XY Quartet ir viena no itāļu jaunās džeza skatuves atzītākajām grupām. Ar trīs albumiem un neskaitāmiem koncertiem Itālijā un citviet, apvienība mūzikas žurnālā „Musica Jazz” nodēvēta par „vienu no labākajām itāļu grupām”. XY Quartet darbību sākuši 2011. gadā, sastāvā apvienojušies saksofonists Nicola Fazzini, pianists Luca Colussi, basists Alessandro Fedrigo un vibrofonists Saverio Tasca.
Sākums: 17:00 Cena: 15€ (E-biļetes)