Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2024. gada 15. jūlija līdz 15. augustam

17. jūlijā
Liepa Avotu iela 23A, Rīga
Jam night Katru trešdienu, aicinām visas radošās personības uz kopēju muzicēšanu. Ņem līdzi savu instrumentu, balsi vai vienkārši vēlmi būt kopā, un radīsim mūzikas eiforiju. Pasākums, kurā augstu vērtējam improvizāciju. Sākums: 19:00 Ieeja brīva

Liepājas Lutera (Akmens) baznīca Jelgavas iela 60, Liepāja
JASON HUNTER BALTIC QUARTET Atis Andersons (Hammond ērģeles),
Augusts Barons (Augustas Baronas, bungas, Lietuva),
Alans Kaljaste (Allan Kaljaste, saksofons, Igaunija),
Džeisons Hanters (Jason Hunter, trompete, ASV)
JASON HUNTER BALTIC QUARTET apvienojušies Baltijas valstu izcilākie džeza mūziķi, lai amerikāņu trompetista un komponista Džeisona Hantera vadībā ierakstītu un izpildītu savas oriģinālkompozīcijas un džeza evergreen klasiku.

Liepājas HAMMOND ir unikāls instruments, viens no retajiem šī zīmola eksemplāriem, kas ražots pirms Otrā pasaules kara, 1937. gadā, turklāt Latvijā – Valsts elektrotehniskajā fabrikā (VEF) ar īpašu mākslinieka Ādolfa Irbītes dizainu. Līdz mūsdienām saglabājušies vien trīs pie mums ražotie HAMMOND instrumenti.
Kopš 2023. gada sākuma notiek darbs pie Liepājas Lutera baznīcas vēsturisko HAMMOND ērģeļu atjaunošanas. Kamēr restaurācija turpinās, unikālo instrumentu iespējams dzirdēt tikai īpašos, restaurācijai veltītos koncertos.
Sākums: 19:00 Cena: no 8€ līdz 15€ (E-biļetes)

The Botanist Brīvības ielā 37, Rīga
Deniss Pashkevich jazz quartet feat. Neff Irizarry We look forward to seeing you at the Botanist for Deniss Pashkevich jazz quartet joined by Neff Irizarry next Wednesday! ????
Reservations +37125433200
“In a world where everything is overstated it is wonderful to hear something that draws you in instead of pushes you away. Perfectly Understated!!! Deniss’s playing is heartfelt with so many nuances in his sound. The band has great chemistry and poise. Congratulations”
Jerry Bergonzi / jazz saxophonist and educator /

“Deniss knows what he wants in his music. Colors-textures-sounds-all done with good taste and great skill. Check the atmosphere out…excellent and unique. Fantastic presentation!!”
David Liebman /jazz educator, saxophonist, composer, visionary/
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

18. jūlijā
Kultūras pils «Ziemeļblāzma» Ziemeļblāzmas iela 36, Riga
VEF JAZZ CLUB | JASON HUNTER BALTIC QUARTET | ANDY JAMES & JON COWHERD All Star "Latino un flamenko stila mūzika ar džeza ķirsīti" – tā kopumā var raksturot programmu, ko Rīgā atskaņos harizmātiskā Endija Džeimsa ar savu 10 mūziķu sastāvu. Savukārt koncerta pirmajā daļā dzirdēsim vienīgo Baltijas Hammond ērģeļu kvartetu, kura sastāvā muzicēs rīdziniekiem jau pazīstamais Hammond ērģelnieks Atis Andersons kopā ar slaveno amerikāņu trompetistu Džeisonu Hanteru (Jason Hunter).

Koncerta pirmajā daļā - JASON HUNTER BALTIC QUARTET

Atis Andersons ( Hammond ērģeles),
Augustas Baronas (bungas, Lietuva), Allans Kaljaste ( saksofons, Igaunija),
Džeisons Hanters (Jason Hunter, trompete, ASV)

Koncerta otrajā daļā - ANDY JAMES & JON COWHERD All Star ( ASV)

Endija Džeimsa(Andy James, balss)
Žons Koherds (Jon Cowherd, klavieres)
Alekss Akuņja (Alex Acuña, perkusijas)
Alens Mednārs (Allan Mednard, bungas)
Čiko Pineiro (Chico Pinheiro, ģitāra)
Džons Eliss (John Ellis, saksofons)
Džeimss Dženus (James Genus, bass)
Sākums: 19:00 Cena: 15€ (E-biļetes)

Tallinas ielas kvartāls Tallinas iela 10, Rīga
Le Petite Paris Tallinas kvartālā (Ezītis Miglā) Ansambļa „Le Petite Paris” repertuārā ir labi zināmas, tomēr nekad nenovecojošas melodijas. Īpašs akcents tiek likts uz „ musette” dzimtenes Francijas melodijām un vieglu džeza mūziku, ká arī uz rock un pop hītiem!
Grupas līderis un vadītājs Marko Ojala (Somija) kopš 2000.gada patstāvīgi dzīvo Latvijā. Ar savu muzikālo, virtuozo akordeona un ģitāras spēli ir kļuvis par vienu no šodien vispieprasītākajiem mūziķiem Latvijā.
Lauris Amantovs profesionāls džeza mūziķis, Raivo Ozols – LNSO kontrabasists.
Katra " Le Petit Paris " uzstāšanās ir neaizmirstams notikums !
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

Laska V21 Vagonu iela 21, Rīga
SESTRA and HONEY BLUE SESTRA not too bothered with definitions, genres or expectations - their music changes shapes and directions easily. They take influences from jazz, funk, hip-hop, and rock sift through and blend them into a genuine and colorful soundscape. Urban poetry at the edge of the new millennium and soulful grooves with a contemporary twist that is what they aim to bring to you.

Honey Blue is a new and vibrant music group that performs jazzy soul and indie music with a fusion of various styles.
"Honey" symbolizes the sweetness of music and a close, beloved, familiar image
"Blue" encompasses melancholy and the special feeling the band brings to their music
Sākums: 19:00 Cena: 5€ (E-biļetes)

19. jūlijā
Saulkrastu brīvdabas estrāde Ainažu iela 42a, Saulkrasti
XXVI Saulkrasti Jazz Festival 2024 XXVI Saulkrasti Jazz Festival 2024. VII Baltic Drummer League / Konkursa Guoju pa Jazz uzvarētāji / Login-Wibe quartet un Linda Kanter / Fred Wesly & New JB`s

Starptautiskais Saulkrastu džeza festivāls ir zināms džeza mūzikas interesentiem un mūziķiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās, un izveidojis noturīgas pozīcijas savas mērķauditorijas apziņā kā festivāls, kas atbilst augstiem kvalitatīvajiem kritērijiem. Festivāls notiek katru gadu jūlija mēnesī, kopš 1997.gada un, kā vienmēr, piedāvā izcilu džeza mūziķu koncertus.

SAULKRASTU ESTRĀDĒ stundu pirms koncerta sāks darboties kafejnīcas un rotaļu laukums mazajiem džeza mūzikas cienītājiem ☺

Lai vecāki varētu mierīgi baudīt koncertu, mēs parūpēsimies par kārtību un drošību rotaļu laukumā!

Sekojiet informācijai festivāla mājas lapā: https://saulkrastijazz.lv/koncerti/3-concert-1

Sākums: 18:00 Cena: 25€ (E-biļetes)

Lucavsala Lucavsala, Riga
Jacob Collier – The Djesse Solo Show Vairākkārtējs “Grammy” balvas ieguvējs un ģeniāls mūziķis Jacob Collier – The Djesse Solo Show Positivus festivālā! 29 gadus vecais Londonas mūziķis savu popularitāti lielākoties ieguvis no albumu triloģijas “Djesse”. Talantīgais, vairāku instrumentu pavēlnieks koncertējis vislielākajās pasaules arēnās un festivālos – nu ir pienākusi Positivus kārta sagaidīt mākslinieku. Sākums: 22:30 Cena: no 59€ līdz 249€ (E-biļetes)

Koncertdārzs “Pūt, vējiņi” Miķeļa Valtera iela 7, Liepāja
KRISTĪNE PRAULIŅA, LATVIJAS RADIO BIGBENDS UN REMIX HITI Vasaras pašā plaukumā koncertdārzā “Pūt, vējiņi!” uzmundrinošu, košu un augstvērtīgu džeza mūzikas vakaru radīs talantīgā dziedātāja Kristīne Prauliņa un apvienība “The Soulful Crew”, kā arī leģendārās grupas “Remix” dalībnieki Uldis Marhilevičs un Aivars Hermanis, kuri kopā ar Latvijas Radio bigbendu atskaņos grupas instrumentālos hitus jaunos aranžējumos.

Koncerta pirmajā daļā uz skatuves kāps Kristīne Prauliņa un “The Soulful Crew”, piedāvājot klausītājiem viegli romantisku, dvēselisku un aizrautīgu oriģinālmūziku angļu un latviešu valodā. Grupas skanējums variē no intīmi trausliem dziesminieku motīviem līdz pilnskanīgai, plašai soulmūzikas ekspresijai. Viņu mūzikā saklausāms blūzs, gospeļmūzikas elementi, soulmūzika, fanks, grūvs, brīžiem roķīgs džezs.

Latvijas Radio bigbends kopā ar Aivaru Hermani un Uldi Marhileviču koncerta otrajā daļā atskatīsies uz grupas “Remix” instrumentālo mūziku un U. Marhileviča un A. Hermaņa skaņdarbiem no 80. gados izdotajām skaņuplatēm.
Sākums: 19:00 Cena: no 15€ līdz 35€ (E-biļetes)

20. jūlijā
Zabadaks Vijolīšu iela 24, Kuldīga
Rundfunk || Zabadags Ar prieku paziņojam, ka Zabadakā būs džeza vakari!
Pirmo no vakariem ieskandināsim ar grupu Rundfunk (Liepāja).
Rundfunk ir grupa ar fokusu uz improvizāciju un savstarpēju saspēli. Repertuārā gan oriģinālkompozīcijas, gan džeza standarti.
Marks Jonatans Runds - ģitāra
Andris Žabris - bungas
Kristaps Vītols-Vītoliņš - bass
Sākums: 20:00 Cena: 7€

Saulkrastu brīvdabas estrāde Ainažu iela 42a, Saulkrasti
XXVI Saulkrasti Jazz Festival 2024. XXVI Saulkrasti Jazz Festival 2024. Koncerta grupas:
Young Lions Jazz Orchestra (ASV/Lietuva)
Sofia Rubina - I am Soul (Igaunija)
Ola Onabule & Latvijas Radio Big Band (Lielbritānija/Latvija)

Starptautiskais Saulkrastu džeza festivāls ir zināms džeza mūzikas interesentiem un mūziķiem ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās, un izveidojis noturīgas pozīcijas savas mērķauditorijas apziņā kā festivāls, kas atbilst augstiem kvalitatīvajiem kritērijiem. Festivāls notiek katru gadu jūlija mēnesī, kopš 1997.gada un, kā vienmēr, piedāvā izcilu džeza mūziķu koncertus.


SAULKRASTU ESTRĀDĒ stundu pirms koncerta sāks darboties kafejnīcas un rotaļu laukums mazajiem džeza mūzikas cienītājiem ☺

Lai vecāki varētu mierīgi baudīt koncertu, mēs parūpēsimies par kārtību un drošību rotaļu laukumā!

Sekojiet informācijai festivāla mājas lapā: https://saulkrastijazz.lv/koncerti/4-concert-2
Sākums: 19:00 Cena: 25€ (E-biļetes)

M/Darbnīca Aristida Briāna iela 9, Rīga
BROOKLYN JAZZ: Tribute To Erykah Badu, D’angelo, Roy Hargrove by Julianna Tīruma Gatavojieties nākamajam "Brooklyn Jazz" koncertam!
Šoreiz mēs aicinām jūs uz īpašu vakaru, kur kopā ar Juliannu Tīrumu īpaši godināsim Soulquarians mūzikas apvienību. Šis koncerts būs kā ceļojums atpakaļ laikā uz 90. gadu sākumu, kad šī legenārā grupa sāka veidot savu mūzikas mantojumu, iedvesmojot tūkstošiem mūziķu visā pasaulē.
Julianna Tīruma (vokāls)
Gatis Breijers (taustiņi)
Vilhelms Logins (taustiņu bass)
Daniēls Pelcis (bass)
Reinis Zariņš (sitaminstrumenti)
Svens Vilsons (ģitāra)
Sākums: 20:00 Cena: 15€ (E-biļetes)

25. jūlijā
Rocket Bean Roastery (Miera) Miera iela 29/31, Rīga
JAZZ ROOM FEST 24 / NORDIC SESSIONS / DP Quartet & Villu Veski Šoreiz JAZZ ROOM FEST dzirdēsiet Denisa Paškeviča kvartetu uzstājoties kopā ar pasaulslaveno igauņu saksofonistu Villu Veski. Šo mūziķu uzstāšanās uz vienas skatuves sola izsmalcinātu Ziemeļvalstu džeza izpēti, kas piesaistīts jebkura džeza pazinēja un cienītāja uzmanību.

- Pasteidzies iegādāties biļetes pa izdevīgajām agro putnu cenām !

Villu Veski - viens no Igaunijas vadošajiem džeza mūziķiem, uzstājies pasaules slavenākajās koncertzālēs, piemēram, Berliner Philharmonie un Londonas Queen Elizabeth Hall. Veski repertuārs sniedzas no klasiskiem darbiem līdz enerģiskiem svinga un etno džeza ritmiem, ko bagātina viņa dziļās saknes Skandināvijas tautas mūzikā. Kā “Festival Juu Jääb” dibinātājs, Veski ir nozīmīga figūra starptautiskajā džeza scēnā, un viņa projekts „Voices of the Northern Islands“ ir vēl vairāk nostiprinājusi viņa statusu kā Ziemeļvalstu džeza pionierim.
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 50€ (E-biļetes)

26. jūlijā
Kultūrtelpa MASA studija Elizabetes iela 67, Rīga
Live music Fridays | Evilena Protektore & Staņislavs Judins 26. jūlijā, Dzīvās mūzikas piektdienā, pievienojieties brīvās improvizācijas pasākumā, kur Evilena Protektore un Staņislavs Judins uzstāsies ar kontrabasu, vokālu un elektroniku.
Staņislavs Judins ir kontrabasists ar lielu pieredzi simfoniskajos orķestros, estrādes mūzikā un džeza žanrā. Viņa improvizācijas ir iedvesmotas no etniskās un latviešu tautas mūziku.
Evilena Protektore ir džeza dziedātāja no Latvijas ar maģistra grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Džeza nodaļā. Viņa ir piedalījusies daudzos festivālos un konkursos, iegūstot vairākas balvas, tostarp Grand Prix «JazzVoices 2014» Lietuvā.
- Ieeja par ziedojumiem mūziķiem
- Pasākuma laikā strādās bārs
- Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iesakām rezervēt galdiņu
Būsim priecīgi jūs redzēt šajā īpašajā dzīvās mūzikas vakarā!
Sākums: 20:00 Ieeja par ziedojumiem

Restorāns WHITEHOUSE Tērbatas iela 2, Rīga
Jazzy dinner with Maxim Busel Maksims Busels aicina!

Grezni vasaras svētki īstiem gardēžiem: Izcils džeza koncerts Maksima Busela izpildījumā divās daļās ar pasaules slavenajiem hītiem un izmeklētas 3 kārtu vakariņas restorāna WHITEHOUSE komandas izpildījumā.

Ierašanās uz pasākumu no plkst.18.30
Koncerta sākums plkst. 19.00

Vakara gaitā, viesus sagaida muzikālā programma divās daļās, kurā izskanēs pasaules džeza hīti un labi atpazīstamas mūsdienu dziesmas, džeza aranžijās, mākslinieciskā Maksima Busela izpildījumā. Kontrabass - Jānis Rubiks, pie klavierēm Austris Kalniņš.
Ideāls iemesls, lai izbaudītu džezu, izsmalcinātu ēdienu un patīkamu kompāniju skaistajā restorānā WHITEHOUSE!

Dress code: vasarīgi šarmants
Informācija par pasākumu - 29653394
Restorāns - 20225000

Tiekamies jau pavisam drīz džeza koncertā restorānā WHITEHOUSE!

*Pasākumu laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana
Sākums: 19:00 Cena: no 75€ līdz 100€ (E-biļetes)

27. jūlijā
PEGAZA PAGALMA viesistaba Kuršu iela 20, Liepāja
FunCOOLio Pegaza Pagalmā 27.jūlijā Pegaza Pagalmā uzstāsies FunCOOLio – grupa no Rīgas, kas izpilda oriģinālkompozīcijas ‘’Baltic Fusion’’/funk stilā. Apvienība spēlē oriģinālmūziku un cenšas savu daiļradi pasniegt viegli uztveramā un saprotamā veidā.

Sacerot kompozīcijas, FunCOOLio izmanto unikālo Hammond ērģeļu skaņu.

2023. gada aprīlī nāca klajā FunCOOLio trešais studijas albums. Tas ir īpatnējs kopdarbs ar vēl īpatnējāku nosaukumu - “Ruslan Px un FunCOOLio play Bossa Nova” – igauņu komponista Ruslana Px un latviešu instrumentālās grupas FunCOOLio darbs, kura raksturojošā īpatnība ir oriģināls materiāla izklāsts, baltu melodiskums, kompozīciju nestandarta struktūra, kā arī tautas instrumenta – balalaikas – izmantošana.

FunCOOLio sastāvā dzirdēsim saksofonistu Fredu Ormēnu, taustiņinstrumentālistu Viktoru Ritovu, ģitāristu Ģeorģiju Panfilovu, bundzinieku Juriju Osipoviču un basģitāristu Denisu Gradaļevu.
Sākums: 20:00 Ieeja brīva