Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu Latvijas džeza notikumu elektronisko afišu, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi.
Lasi jauno numuru!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2022. gada 06. jūlija līdz 06. augustam

06. jūlijā
Ģimenes restorāns, viesnīca “Irbēni” Irbēnu 1, Babīte
VERY COOL PEOPLE | "Irbēni" "Very Cool People" ir latviešu džezfanka grupa, kuras mūzikā dzirdamas arī džeza, soulmūzikas, hiphopa, Klezmer mūzikas, roka, sērfmūzikas ietekme. VCP ir aktīva koncertu grupa, kas uzstājusies Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Polijā, Vācijā, Austrijā, Ungārijā, Nīderlandē, Spānijā, Rumānijā, Serbijā, Slovēnijā un Dienvidkorejā.
VCP sastāvā:
Elvijs Grafcovs (ģitāra),
Māris Vitkus (klavieres, taustiņinstrumenti, ērģeles),
Jānis Olekšs (basģitāra),
Andris Buiķis (bungas),
Māris Jēkabsons (tenora saksofons),
Oskars Ozoliņš (trompete),
Laura Rozenberga (trombons),
Kristaps Lubovs (baritona saksofons).
Vakaru papildināsim ar gardām vakariņām un spirdzinošiem dzērieniem 🙂
Galdiņu rezervācija (27011006):
- 8€/pers.
Labvēlīgu laikapstākļu gadījumā koncerts norisināsies ārtelpās - terases dārzā.
Līdz 7 g.v. ieeja bez maksas!
Sākums: 19:00 Cena: 8€

Branku Brančotava Saules iela 2, Cena
DĀRZA SVĒTKI ar VERY COOL PEOPLE & AIJU ANDREJEVU Grupa "Very Cool People" radījuši jaunus, mūsdienīgus un aizraujošus Dženisas Džoplinas, Džimija Hendriksa un Džima Morisona dziesmu aranžējumus, atspoguļojot 20. un 21. gadsimta roka, džeza un akadēmiskās mūzikas revolūciju. Savam astoņu cilvēku sastāvam kopā ar lielisko dziedātāju Aiju Andrejevu, kurai ar izpildāmājām dziesmām ir arī spēcīga emocionāla sasaiste.
Pasākums paredzēts ikvienam dzīves mīlētājam, jo īpaši ģimenēm ar bērniem un jauniešiem, kuriem parkā būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs.
* Ieejas maksa no 18 gadiem, bērniem un jauniešiem bez maksas.
** Pasākumā nav atļauts ienākt ar saviem dzērieniem.
*** Biļešu skaits ierobežots
Sākums: 18:00 Cena: 15€ (E-biļetes)

07. jūlijā
Mazās Ģildes dārzs Amatu iela 3, Rīga
Koncertcikls “DŽEZS VECRĪGĀ – MAZĀS ĢILDES DĀRZĀ” Šogad koncertciklam “DŽEZS VECRĪGĀ – MAZĀS ĢILDES DĀRZĀ” jau 16. sezona!
Turpinot tradīcijas, Mazā Ģilde vasaras mēnešos rīdziniekiem un Rīgas viesiem dāvina bezmaksas džeza koncertus ceturtdienu pēcpusdienās.
Sākot ar 2. jūniju un līdz pat 25. augustam Mazās Ģildes dārzā katru ceturtdienu plkst. 17.00 būs iespējams noklausīties stundu garus bezmaksas džeza mūzikas koncertus atzinīgi novērtētu Latvijas mūziķu izpildījumā.
Šajā vasarā koncertos piedalīsies CITY JAZZ RIGA, JAM ORCHESTRA un RINALDA MAKSIMOVA TRIO.
JŪLIJĀ Mazās Ģildes dārzā muzicēs JAM ORCHESTRA.
Koncertus ar Rīgas domes un VKKF atbalstu organizē Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrs „Mazā Ģilde”.
Sākums: 17:00 Ieeja brīva

M/Darbnīca Aristida Briāna iela 9, Rīga
ALISE & FLUTE JAM / @ M/DARBNICA Es esmu Alise un pirmo reizi dzīvē spēlēšu mūziku, kas ir mana. Esmu tam briedusi 20 no saviem gadiem un beidzot esmu gatava radīt telpu, kurā ienākt tiem, kas vēlas apsēsties ar mani vienā pasaulē. Šeit ir svarīgs siltums un krāsas, prieks, brīvība un pats galvenais - vienmēr palikt patiesam pašam pret sevi. Uz skatuves man blakus - cilvēki, kas pilnasinīgi iemieso šīs īpašības, un nekad neļauj man tās aizmirst:
Edgars Cīrulis pie taustiņiem,
Reinis Puriņš ar trompeti,
Svens Vilsons ar ģitāru,
Aigars Reiters ar basģitāru,
Rūdolfs Daņiļevičs pie bungām.
Pati nevaru sagaidīt, kad varēšu piedzīvot to, cik daudz gaismas šie mūziķi spēj radīt. Pēc koncerta džems!
Jam session dalībniekiem ieeja bez maksas!
Biļetes M/Darbnīca un aula.lv
Sākums: 21:00 Cena: 5€ (E-biļetes)

08. jūlijā
Tallinas ielas kvartāls Tallinas iela 10, Rīga
Džeza koncerts SĪPOLA-ČUDARS-ARUTYUNYAN-PEARCE Improvizētas džeza mūzikas kvartētā SĪPOLA-ČUDARS-ARUTYUNYAN-PEARCE ir apvienojušies jauni un profesionāli džeza mūziķi no Latvijas un Lielbritānijas, kuri guvuši pieredzi un izglītību dažādos pasaules nostūros. Kvarteta sastāvu veido:
flautiste Rūta Sīpola, kura šobrīd studē džeza mūziku Londonā,
ģitārists un komponists Matīss Čudars, kurš guvis profesionālo pieredzi Nīderlandē, savukārt, šobrīd studē kompozīciju Jēlas universitātē.
sitaminstrumantālists Ivars Arutyunyans, kurš profesionāli pilnveidojies gan Latvijā, gan Parīzē, kā arī
basists Harijs Pīrss (Harry Pearce) - viens no pieprasītākajiem basistiem Londonas džeza mūzikas scenā.
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

ARISTIDA PAGALMS Aristida Briāna 9, Rīga
CASTOR STETSON/ LT @ ARISTIDA PAGALMS Castor Stetson ir profesionāla lietuviešu grupa, kuru vada ģitārists/komponists Deimantas Balys.Grupa izpilda tikai savas oriģinālās melodijas, kas ir dažādu mūzikas stilu sajaukums ar spēcīgiem džeza mūzikas pamatiem. Grupa nemitīgi maina savu repertuāru, pievienojot mūzikai vairāk eksperimentālu ideju.
Šis projekts jau ir skanējis tādos lielākajos Lietuvas džeza festivālos kā Vilnius Mama Jazz, Vilnius Jazz, Elektrėnai Jazz un citos. Grupa uzstājusies arī tādos ārvalstu džeza festivālos kā Freedom Jazz Festival (Polija) un Saeby Jazz Festival (Dānija). 2018. gadā Castor Stetson ieguva galveno balvu konkursā Vilnius Jazz Young Power kā labākā džeza grupa Lietuvā. 2019. gadā grupa izdeva savu debijas albumu “Captured Music” un apmeklēja divas tūres Baltijas valstīs.

IEEJA PAGALMĀ 2EUR
Rezervē galdiņu AULA.LV (10 eur četrām vai divām personām, uzrādot rezervāciju, ieeja pagalmā bez maksas)
Sākums: 21:00 Cena: no 2€ līdz 10€ (E-biļetes)

09. jūlijā
Hanzas Perons Hanzas iela 16a, Rīga
HAILU MERGIA UN TRIO Maestro, leģenda no Etiopijas, instrumentālists, akordeonists ar vairāk kā 60 gadu pieredzi uz skatuves Hailu Mergia kopā ar džeza trio Hanzas Peronā 9. jūlija vakarā.
Viņa mūziku ir atzinīgi novērtējusi starptautiskā prese, tostarp New York Times, BBC un Pitchfork, kas Hailu Mergia mūziku raksturojuši kā "triumfējošu tagadnē".

Savu karjeru mākslinieks sāka 1960. gados Adisabeba, bija pieprasīts un atzīts 1970. gg. deju grupu zelta laikos. Un 1990. gados viņš emigrēja uz Ameriku, kur bija, iespējams, talantīgākais taksometru vadītājs. Taustiņinstrumentus viņš spēlēja automašīnā, gaidot lidostā savus pasažierus.
Un nu Hailu Mergia ir atkārtoti izdevis savu klasiku, kas pievērš uzmanību viņa talanta nozīmei Etiopijas mūzikas vēsturē. Viņš ir atgriezies uz skatuves un spēlē gan lielām, gan mazākām auditorijām.
Mergia ir saglabājis savu aktualitāti visus šos gadus, mainot savu skanējumu līdzi laikam.
Sākums: 20:00 Cena: no 15€ līdz 25€ (E-biļetes)

31. jūlijā
ONLINE #paliecmājās, Ainaži
TIEŠSAISTES koncerts. Latviešu džeza melodijas NB! Koncerta biļeti var iegādāties neatkarīgi no datuma un laika un noskatīties to jebkurā ērtajā laikā attiecīgi.

“Jauno džeza profesionāļu atgriešanos pie saknēm” – tā šo koncertprogrammu nodēvēja mūziķi – Beāte Zviedre (soprāns), Jānis Rubiks (kontrabass), Jānis Bērziņš (ģitāra), Rūdolfs Dankfelds (bungas) un Artjoms Sarvi (klavieres). Uzkrājuši pieredzi plašā un daudzveidīgā ārzemju mūzikas laukā un viņi veldzējās latviskajā, vienlaikus atgādinot par to, cik gan dažādi mēdz būt latvieši un latviskais.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties koncertu no jebkuras vietas pasaulē, jebkurā ērtā brīdī 5 dienu laikā no koda aktivācijas mirkļa. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.
Sākums: 13:00 Cena: 7€ (E-biļetes)