Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi. Lasi jaunu numuru te!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2018. gada 24. marta līdz 24. aprīlim

24. martā
Teātra nams Jūras vārti Karlīnes iela 40, Ventspils
Tigran Hamasyan koncerts | Ventspils 24. martā teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī savu pirmo un vienīgo koncertu Latvijā sniegs armēņu pianists un komponists Tigrans Hamasjans (Tigran Hamasyan).

Trīsdesmit gadus jaunais armēņu mākslinieks Tigrans Hamasjans ir viens no ievērojamākajiem un savdabīgākajiem savas paaudzes mūziķiem džeza, laikmetīgās, tautas un rokmūzikas krustcelēs. Klavieru virtuozs ar spēju klausītāju savā mūzikā “nest” jeb “grūvēt” (no ‘groove’ angļu val.) hiphopa žanram piemītošā manierē, atsaukties uz armēņu tautas mūziku caur savu joprojām kaislīgo patikšanu pret smago metālu.
Sākums: 20:00 Cena: no 17€ līdz 20€ (E-biļetes)

Vecpiebalgas Muiza Vecpiebalga, Cēsis
Elza Rozentāle koncertā "Viegla vētra" 24. martā plkst. 19.00 Inešu tautas namā dziedātāja Elza Rozentāle un entodžeza grupa ''Bur mani'' koncertā "Viegla vētra".

Viena no Latvijas spilgtākajām jaunajām dziedātājām. Māksliniece ar unikālu un Latvijas muzikālajai videi neraksturīgi spēcīgu vokālu, kurā samtainais tembrs mijas ar etno dziedājuma pamatīgumu un jaudu. Viņas repertuārā iekļautas gan džeza un soul mūzikas pērles un dziesmu kaverversijas, gan arī latviešu un citu tautu folkloras dziedājumi.

Biļešu iepriekšpārdošana Vecpiebalgas novada pašvaldības kasēs - 7 eiro, pirms koncerta tautas namā - 10 eiro.
Sākums: 19:00 Cena: no 7€ līdz 10€

25. martā
Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Ģirts Pavēnis (ģitāra) Improvizētas džeza tēmas un gaisīgs noskaņojums iknedēļas svētdienas brančā Sākums: 12:00 Ieeja brīva

26. martā
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
RDKS Jazz Night: combo concert and jam session Turpinot labu tradīciju, pie mums atkal notiks NMV Rīgas Doma kora skolas džeza koncerts un jam session. Piedalās RDKS džeza programmas audzēkņu kombo.

Ieejas maksa: 5 EUR (studentiem ieeja bez maksas). Biļetes pieejamas klubā sākot ar šodienu, tās var iegādāties arī pirms koncerta pie ieejas. Jam session dalībniekiem brīva ieeja un -20% dzērieniem bārā. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429
Sākums: 20:00 Cena: 5€

27. martā
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
S&T Syndicate Mūzika, ko spēlē S&T Syndicate, ir kā bildes, vai domu ilustrācijas, kas rosās pa galvu aizdomājoties, vai aizsapņojoties. Tie ir diezgan vienkārši skaņu savirknējumi ar personīgu un neparastu saturu, kas veido uzrunājošu stāstu. S&T Syndicate mūzikā ir dažādu stilu ietekmes, tajā parādās gan funk, acid jazz, drum’n’bass gan ambienta iezīmes. Tiek izmantoti arī dažādi trokšņu, skaņu moduļi un efekti, kas skaņas ainavu padara vēl dzīvāku.

Sastāvs:
Rihards Vavere - sitamie instrumenti
Mārtiņš Jurjāns - taustiņi
Nauris Kolmanis - saksofons, elektronika
Oto Andreļūns - skaņu efekti, elektronika
Ernests Rasa - ģitāra
Kaspars Balodis - ģitāra

Biļetes pieejamas klubā sākot ar šodienu, tās var iegādāties arī pirms koncerta pie ieejas. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429
Sākums: 20:00 Cena: 7€

28. martā
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
Deniss Pashkevich' Hard Bop Legacy Jam Session Deniss Pashkevich (www.denisspashkevich.com) ir mūziķis, saksofonists, komponists un pasniedzējs. Denisa māksliniecisko ieguldījumu džeza žanrā Hard Bop Legacy novertē gan džeza eksperti, gan ierindas klausītāji. Tas ir 50., 60. gadu džezs, kurš, atšķirībā no citiem džeza stiliem, mudina dejot un ‘’svingot’’ šai mūzikai līdzi. Apvienojumā ar lielisku saksofona spēli un Denisa entuziasmu Hard Bop Legacy atmirdz pavisam jaunā džeza skanējumā.

Ieejas maksa: 5 EUR (studentiem - 3 EUR). Biļetes pieejamas klubā sākot ar šodienu, tās var iegādāties arī pirms koncerta pie ieejas. Jam session dalībniekiem brīva ieeja un -20% dzērieniem bārā. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429
Sākums: 20:00 Cena: no 3€ līdz 5€

05. aprīlī
Kino Splendid Palace Elizabetes 61, Riga
Riga Jazz Stage Live Performance "Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu radošajai sāncensībai un baudīt džezu, vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā arī ir lieliska iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā. Šogad konkurss norisināsies divās kategorijās – Džeza Vokāls un Džeza Bass.

Konkursa koncertā par iekļūšanu finālā sacentīsies visi uz Rīgu uzaicinātie konkursanti. Viņu uzstāšanās muzikāli pavadīs „Riga Jazz Quartet”, kurā apvienojas Viktors Ritovs (taustiņi), Artis Orubs (bungas), Andris Grunte (bass) un Rihards Goba (ģitāra).

Konkursantu sniegumu klātienē vērtēs starptautiska žūrija, kurā darbojas profesionāli mūziķi, producenti un festivālu organizatori no ASV, Brazīlijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Ķīnas un Turcijas.

Ar katru gadu dalībnieki kļūst arvien ambiciozāki un parāda žūrijai un skatītājiem pārsteid
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 25€ (E-biļetes)

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Riga Jazz Stage 2018 Jam Session Jam Session
*Entrance only with the event Ticket

More information: www.rigajazz.lv
Sākums: 22:30 Ieeja brīva

06. aprīlī
Kino Splendid Palace Elizabetes 61, Riga
Riga Jazz Stage konkursa fināls "Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu radošajai sāncensībai un baudīt džezu, vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā arī ir lieliska iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā. Šogad konkurss norisināsies divās kategorijās – Džeza Vokāls un Džeza Bass.

Konkursa fināla koncertā par balvām cīnīsies 12 labākie un spēcīgākie jaunie džeza talanti, kuri „Riga Jazz Quartet” pavadījumā izpildīs gan džeza standartus, gan oriģināldarbus.

Konkursantu sniegumu klātienē vērtēs starptautiska žūrija, kurā darbojas profesionāli mūziķi, producenti un festivālu organizatori no ASV, Brazīlijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Ķīnas un Turcijas.

Ar katru gadu dalībnieki kļūst arvien ambiciozāki un parāda žūrijai un skatītājiem pārsteidzošus muzikālus priekšnesumus, kas godam pelna labākās koncertzāles. /jazzpe
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 25€ (E-biļetes)

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Riga Jazz Stage 2018 Jam Session Jam Session
*Entrance only with the event Ticket

More information: www.rigajazz.lv
Sākums: 22:00 Ieeja brīva

07. aprīlī
Kino Splendid Palace Elizabetes 61, Riga
Michael Pipoquinha & Latvijas Radio bigbends "Riga Jazz Stage” ik gadu Rīgā pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu radošajai sāncensībai un baudīt džezu, vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā arī ir lieliska iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā.

Gala koncerta pirmajā daļā svinīgi tiks paziņoti konkursa laureāti kategorijās Džeza Vokāls un Džeza Bass.

Vakara turpinājumā paredzēta spoža uzstāšanās – Brazīļu mūzikas sensācija Mišels Pipokinja (Michael Pipoquinha) un Latvijas Radio bigbends prezentēs programmu “Tribute to Jaco”, kas godina vienu no visu laiku labākajiem basģitāristiem Džako Pastorius (Jaco Pastorius). Šogad svinēsim 50. gadadienu, kopš leģendārais basģitāras un basa skanējuma inovators, vairāku mūziķu paaudžu iedvesmotājs pievērsās džezam un ierakstīja savu slaveno “The Chicken” versiju. Programmā skanēs Birdland, The Chicken, Black Market, Teen Town, Elegant People, Nig
Sākums: 19:00 Cena: no 20€ līdz 35€ (E-biļetes)