Jazzin.lv ir elektroniskais džeza mūzikas koncertu un notikumu ceļvedis Latvijā, kuram ikviens var pievienot arī savu pasākumu. Šis ir WiseMusicSociety apvienības izveidotais interneta resurss, un tā mērķis ir džeza mūzikas attīstība un popularizēšana Latvijā.

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2016. gada 25. oktobra līdz 25. novembrim

24. oktobrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Dailes džeza vakars - Kristapa Vanadziņa kvartets Kristapa Vanadziņa kvartets - četri absolūti profesionāli mūziķi, kas mīl, bauda un māk improvizēt.
Koncertā skanēs Kristapa Vanadziņa oriģinālmūzika, kas rakstīta tieši šim kvartetam.
To raksturo spēcīgas melodijas, noskaņas un harmoniska bagātība, kur akustiskie instrumenti mijas ar elektroniku, dodot mūzikai papildus dimensiju.

Kristaps Vanadziņš - taustiņinstrumenti,sintezatori
Dāvis Jurka - saksofoni,flauta,alta klarnete,efekti
Reinis Ozoliņš - basģitāra,efekti
Kaspars Kurdeko - sitamie instrumenti
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 20€ (E-biļetes)

DAD cafe Miera iela 17, Riga
Čudars-Draksler duo Matīss Čudars - ģitāra
Kaja Draksler - klavieres

https://www.youtube.com/watch?v=zbY8aaNQq0g

Duets spēlē improvizētu mūziku, kuras pamatā reizēm tiek ņemti kādi melodiski motīvi, kompozicionāli koncepti vai dabas skaņas, taču tik pat bieži duets nodarbojas ar improvizāciju bez iepriekš nospraustiem rāmjiem.

Dueta interesēs arīdzan ir izpētīt šīs instrumentācijas iespējas un tās paplašināt, izmantojot dažādus nestandarta priekšmetus instrumentu spēlē, piemēram, kulinārijas priekšmetus ģitāras spēlē vai klavieres spēlēt ar bungu kociņiem.
Sākums: 21:00 Ieeja par ziedojumiem (3€)

25. oktobrī
Folkklubs «Ala» Peldu iela 19, Rīga
Ala Jazz Session Iknedēļas džeza džema sesija folkklubā "Ala"
Šoreiz Ala house-band sastāvā:

Atis Andersons - piano
Toms Poišs - upright bass
Andris Buikis - drums
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

Kaņepes Kultūras centrs Skolas iela 15, Riga
Koncerts // Kaja Draksler&Liudas Mockunas Kaja Draksler/Liudas Mockunas
klavieres/saksofons

Īpašais viesis: Matīss Čudars, ģitāra

Slovēņu pianiste Kaja Draksler un lietuviešu saksofonists Liudas Mokunas pēdējo gadu laikā vairākkārtīgi ir sadarbojušies dažādos projektos Lietuvā, galvenokārt improvizējot.
25. oktobra vakarā Kaņepes Kultūras centrā abi mākslinieki dalīsies ar abu radīto / improvizēto mūziku ar klausītājiem Rīgā. Matīss Čudars, kurš kopā ar Kaju vairākkārt ir viesojies mūsmājās, šajā vakarā pievienosies kā īpašais viesis.
Sākums: 21:00 Cena: 2€

26. oktobrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Frank Sinatra 100 /Daumants Kalniņš/ Jelgavas Bigbends Programmā dziesmas no leģendārā dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra izpilda Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā.

Koncerta pirmajā daļā skan līdz šim nedzirdētas un mūziķu iepriekš neizpildītas dziesmas, bet otrajā daļā klausītājiem tiek atskaņoti izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi.

Programmas solists Daumants Kalniņš karjeru sācis deviņu gadu vecumā ar ģēnija lomu Mocarta operas "Burvju flauta" uzvedumā Latvijas Nacionālajā operā. Turpmākajos gados sekojušas tādas lomas kā Mailss Britena operā "Skrūves pagrieziens", Amors Gluka operā "Orfejs un Eiridīke", ganiņš Pučīni "Toskā", Oberto Hendeļa "Alčīnā". Viņa diskanta balss iemūžināta albumā "Klausies, spulgacīt".
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 28€ (E-biļetes)

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Edgars Cīrulis & Jānis Bērziņš duo Edgars Cīrulis - klavieres
Jānis Bērziņš - ģitāra
Sākums: 19:30 Ieeja brīva

27. oktobrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Frank Sinatra 100 /Daumants Kalniņš/ Jelgavas Bigbends Programmā dziesmas no leģendārā dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra izpilda Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā.

Koncerta pirmajā daļā skan līdz šim nedzirdētas un mūziķu iepriekš neizpildītas dziesmas, bet otrajā daļā klausītājiem tiek atskaņoti izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi.
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 28€ (E-biļetes)

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Heavy Beauty ; Jam Session Heavy Beauty

Liudas Mockunas - bass saxophone
Jaak Sooäär Sooäär - guitar
Henno Kelp - bass guitar
Rokas Beliukevicius - drums

Heavy rock sound and jazz improvisation meet in the music of Heavy Beauty. Rarely used bass saxophone is the centre of the group, its sound range can vary from sensible beauty to raw violence. Lithuanian saxophonist Liudas Mockūnas and Estonian guitarist Jaak Sooäär are among the most internationally active jazz musicians of the Baltics. They met in late 90s in Copenhagen, where they studied together at the Rhythmic Conservatory. In Heavy Beauty they are joined by well-known Estonian rock musicians bassist Henno Kelp and drummer Andrus Lillepea.

https://soundcloud.com/jaaksoo-r/heavy-beauty-perfect-escape
https://soundcloud.com/jaaksoo-r/heavy-beauty-happy-monster
https://soundcloud.com/jaaksoo-r/heavy-beauty-lonely-clown
https://www.youtube.com/watch?v=OIr9FjHCdx8
https://www.youtube.com/watch?v=GjfJhrscQ40

Jam Session afterwards !!
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

DAD cafe Miera iela 17, Riga
A Love Supreme Collective #2 "A Love Supreme Collective" atgriežas ar jau otro šīs sesijas koncertu DAD cafe.

Deniss Pashkevich vienā idejā ir apvienojis džeza mūziķus, kurus interesē amerikāņu saksofonista un iedvesmotāja, viena no skaļākajiem vārdiem pasaules džeza muzikā - John Coltrane mūzika, tās uzbūves koncepcija, principi.
Skaņas, ritma un harmonijas sadarbība un kopums ir vadošais faktors koncertā.
Koncertā skanēs John Coltrane “ A Love Supreme” muzikālā cikla četras daļas.
Line Up:
Atis Andersons piano
Rudolfs Dankfelds drums
Stass Judins bass
Deniss Pashkevich sax
Anatoly Popov sitar
Sākums: 20:00 Ieeja par ziedojumiem (5€)

28. oktobrī
Maskavas nams Mārijas iela 7, Rīga
Džeza Virtuozi No Maskavas. Džezs Ar Etno Akcentu. «Manuk Ghazarjan Band» ir džeza grupa ar etno elementiem, kura no 2005.gada spilgti izrādīja sevi slavenos džezs festivālos Eiropā un Krievijā.
Koncerts būs interesants gan džeza cienītājiem, gan tautas mūzikas mīļotājiem, jo kolektīva īpatnība sastāv no etniskā kolorīta izpausmes džezā. Koncertā tiks atskaņotas gan kolektīva priekšnesumi, gan arī klasiskie džeza standarti.
Pianists Manuk Kazaryan – projekta «Manuk Ghazarjan Band» līderis sāka savu koncertu darbību 1998.gadā. Benda muzikanti ir Francijas, Vācijas, Nīderlandes festivālu dalībnieki, kā arī Nikosijas (Kipra), Beirūta (Libāna) utt. koncertu dalībnieki. 2009.gadā kolektīvs kļuva par starptautiskā konkursa «Bucharest Jazz Competiton» Rumānijā uzvarētāju, savukārt 2013.gadā par «Усадьба Джаз» konsursa finālistu.
No 2011.gada Band strādā Maskavā, viņa stils ir armēņu etniskās mūzikas kombinācija ar džez-fjužen elementiem.
Sākums: 19:00 Cena: no 15€ līdz 25€ (E-biļetes)

3 Māsas Zirgu iela 1-3, Rīga
The Coco'nuts Pirmatskaņojums Esam nākuši klajā ar jaunu koncerta programmu, kuras īsto un vienīgo pirmatskaņojumu jau piedzīvoja saujiņa draugu, radu un bariņš labu cilvēku. Koncerts notika sestdienas vakarā, Valmierā, Siltumnīcā, un tādēl arī liela daļa no gribošajiem klausītājiem nebija spējīgi tikt ārā no Rīgas.
Šoreiz, jaunās dziesmas spēlēsim Rīgā, Zirgu ielā 1, kultūras telpā Trīs Māsas. Tas būs otrais pirmatskaņojums, kur ar jaunu elpu kliegsim pret vēju, un čukstēsim ar rudens lapu čumoņu.
Lai atkausētu iestājušos rudens sasalumu, iedzertu kopīgi tēju un aizmirstos bezgalīgās, stundu garās sarunās, varat ierasties jau no plkst. 19.00
Koncerta sākums 20.00.
Ieeja - par ziedojumiem
Sākums: 20:00 Ieeja par ziedojumiem

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Una Stade band Una Stade absolvējusi Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļu, kā arī ieguvusi bakalaura grādu džeza dziedāšanā Grācas mūzikas un mākslas unversitātē pie prof. Dena DeRose. A capella grupas sastāvā "Catonia" ieguvusi specbalvu par labāko džeza solo improvizāciju konkursā "Vocal Total". Arī dziedot ar savu trio, viņa visbrīvāk izpaužas tieši improvizācijā. Kopš studiju beigšanas Una dzīvo un muzicē Ņujorkā, kur strādā ar pasaulē atzītākajiem džeza mūziķiem Sākums: 21:00 Ieeja brīva

Teātra nams Jūras vārti Karlīnes iela 40, Ventspils
Džems ar Ventspils bigbendu Nr. 3 Viesi: dziedātāja Sofija RUBINA (Igaunija), perkusionists Rick FEDS

Tikai pirmās 30 biļetes par īpašu cenu - 5.50 EUR!

Ventspils teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē 28. oktobrī notiks trešais sī gada koncerts sērijā "Džems ar Ventspils bigbendu”, kurā kopā ar vietējo mūziķu kolektīvu muzicēs pazīstamā igauņu dziedātāja Sofija Rubina (Sofia Rubina) un perkusionists Rihards Fedotovs jeb Rick Feds.
Sākums: 19:00 Cena: no 5.5€ līdz 7€ (E-biļetes)

Jūrmalas Kultūras centrs Jomas iela 35, Jūrmala
Darbību atsāk JKC Džeza klubs! Šogad atjaunotajā Džeza klubā tiek plānoti divi džeza mūzikas vakari. Pirmajam, 28. oktobrī, programmu kopā ar saviem domubiedriem veido pianists Madars Kalniņš, veltot to R.Raubiško piemiņai un pārsvarā klasiskajam džezam.

Muzicē Madars Kalnins (klavieres), Deniss Pashkevich (saksofons), Andris Grunte (kontrabass) un Artis Orubs (bungas), soliste Inga Berzina.

Ieejas maksa EUR 4, pensionāriem EUR 2,50. Rezervēt vietas pie galdiņiem pa tālruni 67762403.
Sākums: 19:00 Cena: no 2.5€ līdz 4€

29. oktobrī
Kino Splendid Palace Elizabetes 61, Riga
Lielbritānijas vokālās sensācijas ANNIQUE koncerttūre Latvijā – bauda patiesiem mūzikas gardēžiem! 2016 gada oktobrī četrās Latvijas pilsētās ar savu šovu uzstāsies talantīgā Lielbritānijas dziedātāja Annique. Koncerti notiks 26.oktobrī Jelgavas pilsētas kultūras centrā, 27.oktorbrī Cēsu koncertzālē, 29.oktobrī Rīgā, kinoteātrī „Splendid Palace”, un 30.oktobrī Liepājas pilsētas koncertzālē „Lielais dzintars”.

„Annique – ar maigu un pavedinošu balss toni apveltīta asu tekstu autore, kas aizdedzina savu dziļi izjusto mūsdienīgās Londonas dziesmu plostu ar soulmūzikas, eklektiskā džeza un pasaules mūzikas kokteili...”
Tims Kamingss, „The Guardian”
„Viņa ir dvēseliska, viņa ir jutekliska, viņai ir varena balss – tas ir brīnums, kā mēs līdz šim brīdim neesam neko dzirdējuši par vārdu Annique”
Radiostacija „Funk Haus Europa”
Annique šovi četrās Latvijas pilsētās bruģē ceļu ne tikai mākslinieces lieliskajām melodijām, bet arī dod iespēju inficēties ar viņas pozitīvo enerģiju.
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 30€ (E-biļetes)

Mālpils muiža Pils iela 6, Mālpils
Ievas Kerēvicas soloprogramma "Interpretācijas" Aicinām rudens vakarā izbaudīt populāras un šķietami ierastas melodijas, ietērptas džeza noskaņā, profesionālu džeza mākslinieku izpildījumā! Pasaules džeza standarti, kuri māksliniekus pavadījuši viņu profesionālajās gaitās, būs atpazīstami jebkuram klausītājam, kā arī pārsteigs ar jaunu stāstu un svaigu skanējumu. Programmā iekļautas arī tādas populārās mūzikas pērles, kā Dancing Queen, Besame Mucho, The Look of Love u.c.. "Interpretācijas" ir Ievas Kerēvicas jaunā solo programma, kurā viņa apvienojusi Latvijā atzītus mūziķus - Madars Kalniņš (taustiņinstrumenti), Norberts Skraucis (basģitāra, kontrabass)
Biļetes var iegādāties Mālpils muižā un iepriekš rezervējot
pa tālr. +371 67102555 un +371 26666600.
Sākums: 18:00 Cena: 20€

Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Banda Magda Ņujorkas grupas “Banda Magda” dzīvespriecīgajās kompozīcijās samba mijas ar franču šansonu, džeza improvizācijas ar Latīņamerikas ritmiem un grieķu tautas melodijām. Grupas dziesmas atsauc atmiņā labāko no gadsimta vidus popa balādēm un kino aranžējumiem un apliecina grupas dalībnieku daudznacionālo izcelsmi un globālo vērienu. Viņu koncerti ir dzirkstošas enerģijas un humora pārpilni mūzikas svētki, kuros robeža starp skatuvi un publiku pagaist.
Grupas “Banda Magda” sirds un dvēsele ir Grieķijā dzimusī pianiste, akordeoniste, komponiste un dziedātāja piecās valodās Magda Janiku (Magda Giannikou).
Līdz šim grupai ir iznākuši divi dinamiski albumi: debijas albums “Amour, t’es là?” (2013) un “Yerakina” (2014). Viņi uzstājušies daudzviet pasaulē, ieskaitot ASV, Franciju, Luksemburgu, Grieķiju, Kolumbiju un Kanādu.
Sākums: 18:00 Cena: no 18€ līdz 28€ (E-biļetes)

DAD cafe Miera iela 17, Riga
KONCERTS // no rain today Grupa No Rain Today

Inese Bērziņa - vokāls,
Otto Kovči - taustiņinstruments,
Artūrs Strautmanis - sitaminstrumenti,
Toms Kursīts - bassģitāra

Iestājoties nedaudz vēsākam laikam, gribam sasildīt jūs ar savām sajūtām par mūziku.
„No Rain Today” ir četru pašmāju mūziķu apvienība, kurus vieno ideja par džeza mūziku, tās brīvību un elpu paplašinot citu stilu žanros. Nosaukuma pamatā ir ideja par iekšējo pasauli un kā mēs noskaņojam sevi pret apkārt notiekošo. Grupa pastāv tikai/jau gadu aktīvi strādājot pie jaunas oriģinālmūzikas izveides, cenšoties atklāt sev tīkamas mūzikas un sajūtu draudzīgās kombinācijas.
Šoreiz koncertā atskaņosim gan savas kompozīcijas gan citu meistaru skaņdarbus. Tradicionālā kvarteta skanējums jūs aizvedīs brīnišķīgā skaņu ceļojumā.
Sākums: 20:00 Ieeja par ziedojumiem (3€)

Dikļu pils Dikļu pagasts, Dikļi
Elīzas Baķes kamerkoncerts Ar oktobri Dikļu pils uzsāk kamerkoncertu sēriju, ko plānots veidot kā tradīciju, reizi mēnesī vēsajos rudens un ziemas vakaros piedāvājot pils apmeklētājiem intīmā atmosfērā kādā no pils zālēm pie iekurta kamīna sveču gaismā baudīt kāda mūziķa vai apvienības koncertu.

Pirmais kamerkoncerts jau 29. oktobrī plkst. 20:00, kad Leģendu nakts ietvaros pilī ar akustisku solo koncertu viesosies džeza izpildītāja Elīza Baķe, ģitāras virtuozes Māras Bulas un samtainā kontrabasa pavēlnieka Jāņa Rubika pavadījumā izpildot iemīļotus un ne tik bieži dzirdētus džeza standartus, kā arī oriģinālkompozīcijas, kas radušās iedvesmojoties no dažādiem džeza un populārās mūzikas grandiem.
Sākums: 20:00 Cena: 7€

30. oktobrī
Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Jānis Bērziņš & Svens Vilsons guitar duo Jānis Bērziņš - ģitāra
Svens Vilsons - ģitāra
Sākums: 19:30 Ieeja brīva

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Svētdienas Brunch Trompetē Muzicēs Āris Ozols - ģitāra Sākums: 12:00 Ieeja brīva

04. novembrī
Rīgas Kongresu nams Kr. Valdemāra iela 5, Riga
Latvijas Radio bigbenda 50 gadu jubilejas koncerts 2016. gada 4. novembrī Latvijas Radio bigbends atzīmē savu 50. dibināšanas gada dienu – visi gaidīti uz šiem muzikālajiem svētkiem Rīgas Kongresu namā, plkst. 19.00.
Koncerta pirmajā daļā retrospekcija par Latvijas Radio bigbenda labākajiem jaunajiem un senākajiem projektiem, kā arī skaņdarbi no bigbenda patrona Maestro Raimonda Paula jaunākās koncertprogrammas “Depresija”, kas ir komponista un latviešu kulta grupas “ODIS” mūzika 1990. gada kinofilmai ar tādu pašu nosaukumu.
Koncertā otrajā daļā dzirdēsim Latvijas Radio bigbenda ārzemju draugus, ar kuriem kopā kolektīvs priecējis daudzus klausītājus izpārdotās koncertzālēs Latvijā. Uz skatuves kāps amerikāņu vokāliste Čaina Mozes (China Moses), amerikāņu vokālists un ģitārists Alans Hariss (Allan Harris) un zviedru trompetists Lase Lindgrens (Lasse Lindgren). Klausītājus koncerta abās daļās priecēs arī solisti Intars Busulis un Kristīne Prauliņa, kā arī trio "Limonāde".
Sākums: 19:00 Cena: no 7€ līdz 40€ (E-biļetes)

05. novembrī
Vidzemes koncertzāle “Cēsis” Raunas iela 12-1, Cēsis
MAROCKIN'BRASS un afrikāņu džezs Luks Mišals /saksofons, tenors/, Driss Filali /krakebs/, Žans Pols Estievenārs /trompete/, Esinams Dogbatse /flauta/, Paskāls Ruso /susafons/, Žans Gnonlonfuns /bungas/, Veroniks Delmels /alta saksofons, baritons/, Badrs Darras /bendirs/, Abdessamads Semlali /krakebs/, Bodē Ova /konga, deja/ un Muhameds El Uzghari /zvani/.

Ziemeļāfrikas ritmi, džeza improvizācija un novatorisms raksturo jauno, Briselē radušos apvienību, kurā apvienojušies britu, franču, marokāņu un beļģu mūziķi. Multikulturālisms, svaigums un atšķirīgās pieredzes veido aizraujošu džeza kokteili!
Sākums: 19:00 Cena: no 7€ līdz 15€ (E-biļetes)

10. novembrī
Teātra bārs Lācplēša iela 26, Riga
TEĀTRA BĀRĀ no rain today Inese Bērziņa - vokāls,
Otto Kovči - taustiņinstruments,
Artūrs Strautmanis - sitaminstrumenti,
Toms Kursīts - bassģitāra

Iestājoties nedaudz vēsākam laikam, gribam sasildīt jūs ar savām sajūtām par mūziku.
„No Rain Today” ir četru pašmāju mūziķu apvienība, kurus vieno ideja par džeza mūziku, tās brīvību un elpu paplašinot citu stilu žanros. Nosaukuma pamatā ir ideja par iekšējo pasauli un kā mēs noskaņojam sevi pret apkārt notiekošo. Grupa pastāv tikai/jau gadu aktīvi strādājot pie jaunas oriģinālmūzikas izveides, cenšoties atklāt sev tīkamas mūzikas un sajūtu draudzīgās kombinācijas.
Šoreiz koncertā atskaņosim gan savas kompozīcijas gan citu meistaru skaņdarbus. Tradicionālā kvarteta skanējums jūs aizvedīs brīnišķīgā skaņu ceļojumā.
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

12. novembrī
Rīgas Kongresu nams Kr. Valdemāra iela 5, Riga
Moscow Sax Quintet “The Moscow Sax Quintet”
“Maskavas saksofonu kvintets”
Unikāls kolektīvs “The Moscow Sax Quintet” profesora Vladimira Zaremba vadībā, izmanto visus saksofona veidus, kā arī citus instrumentus (klarnetes, flauta) un ritma grupas (klavieres, kontrabass, sitamie instrumenti), arī pieaicinātiem viesiem (vokāls, trompete, trombons, vibrafons utt.) Mākslinieciskais vadītājs, aranžētājs un solists – Maskavas kultūras institūta “pūšamo instrumentu un ansambļu” katedras vadītajs – profesors Vladimirs Zaremba.
Dalībnieku sastāvs- Vladimirs Zaremba – alta saksafons, soprāna saksafons, klarnete, Natālija Hodot – alta saksofons, Valērijs Smetaņins – tenora saksofons
Niks Šeffers – tenora saksofons, Vladimirs Koņibolockijs – baritona saksofons, Vladimirs Šeiņins – sitamie instrumenti, Sergejs Kirillovs – klavieres,
Andris Grunte - kontrabass
Īpašie viesi Diāna Pīrāgs (vokāls) un Andris Abelite (trompete)
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 30€ (E-biļetes)

18. novembrī
Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
No Rain Today svin Latvijas svētkus džeza klubā Trompete Inese Bērziņa - vokāls,
Otto Kovči - taustiņinstruments,
Artūrs Strautmanis - sitaminstrumenti,
Toms Kursīts - bassģitāra
Atzīmējot dzimtenes svētkus, sildīsim jūs ar savām sajūtām mūzikā
„No Rain Today” ir četru pašmāju mūziķu apvienība, kurus vieno ideja par džeza mūziku, tās brīvību un elpu paplašinot citu stilu žanros. Nosaukuma pamatā ir ideja par iekšējo pasauli un kā mēs noskaņojam sevi pret apkārt notiekošo. Grupa pastāv tikai/jau gadu aktīvi strādājot pie jaunas oriģinālmūzikas izveides, cenšoties atklāt sev tīkamas mūzikas un sajūtu draudzīgās kombinācijas.
Šoreiz koncertā atskaņosim gan savas kompozīcijas gan citu meistaru skaņdarbus. Tradicionālā kvarteta skanējums jūs aizvedīs brīnišķīgā skaņu ceļojumā.
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

9. VILNIS / Muzikāli izklaidējošs atpūtas klubs Kungu iela 8, Riga
Karl Frierson Karls Frīrsons - tas ir ne tikai neatkārtojamas balss īpašnieks, leģendārās vācu grupas De Phazz vokāls, bet arī veiksmīga solo projekta dibinātājs. Gada izskaņā klajā nāks mūziķa otrais solo albums “Cooking Up the Soul” . Daļu no izcilā mūziķa jaunākajiem skaņdarbiem varēsim dzirdēt arī koncertā Rīgā! Karla mūzikā saklausāmas tādu mūzikas stilu spēles kā soul, latīņu, Trip hops un mazliet pat drum&base. Paralēli savas solo karjeras veidošanai mūziķis joprojām aktīvi muzicē arī ar grupu De Phazz. Projekts De Phazz ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem Vācijas muzikālajiem projektiem, kura kompozīcijas kļuvušas par lounge un chillout žanra klasiku. Ieeja - BEZMAKSAS
Par galdiņu rezervāciju interesēties zvanot - 24 558 898
Sākums: 22:00 Ieeja brīva

19. novembrī
Vidzemes koncertzāle “Cēsis” Raunas iela 12-1, Cēsis
JAZZ LOUNGE ar Denisu Paškeviču un Džeisonu Hanteru Koncertā piedalās: Deniss Pashkevich Hard Bop Legacy, solists Džeisons Hanters /trompete, ASV/

Projekta kodolu veido divi džeza mūzikas instrumentālisti - Deniss Paškevičs, kurš ir viens no vadošajiem saksofonistiem Baltijā, un izcils trompetists Džeisons Hanters (Jason Hunter) no ASV.
Džeisona Hantera trompetes spēli raksturo īpašā meistarība savienot west coast jeb Rietumkrasta tradīcijas ar modernā džeza jaunradi, kas rada īpašu baudījumu ne tikai klausītāju ausīm, bet arī dvēselei. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt Denisa Paškeviča un Džeisona Hantera orģinālmūziku, kā arī plašākai publikai vēl neatskaņotas kompozīcijas.
Sākums: 19:30 Cena: no 12€ līdz 15€ (E-biļetes)

24. novembrī
Omas Briljanta istaba Audēju iela 7, Riga
Omas Briljanta istabā No Rain Today Inese Bērziņa - vokāls,
Otto Kovči - taustiņinstruments,
Artūrs Strautmanis - sitaminstrumenti,
Toms Kursīts - bassģitāra

Iestājoties nedaudz vēsākam laikam gribam sasildīt jūs ar savām sajūtām par mūziku.
„No Rain Today” ir četru pašmāju mūziķu apvienība, kurus vieno ideja par džeza mūziku, tās brīvību un elpu paplašinot citu stilu žanros. Nosaukuma pamatā ir ideja par iekšējo pasauli un kā mēs noskaņojam sevi pret apkārt notiekošo. Grupa pastāv tikai/jau gadu aktīvi strādājot pie jaunas oriģinālmūzikas izveides, cenšoties atklāt sev tīkamas mūzikas un sajūtu draudzīgās kombinācijas.
Šoreiz koncertā atskaņosim gan savas kompozīcijas gan citu meistaru skaņdarbus. Tradicionālā kvarteta skanējums jūs aizvedīs brīnišķīgā skaņu ceļojumā.
Sākums: 20:00 Ieeja brīva