Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi. Lasi jaunu numuru te!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2018. gada 23. septembra līdz 23. oktobrim

23. septembrī
Zirgu Pasts Dzirnavu iela 46, Riga
RIGA ROOM Avant-Garde sessions: Ganelin, Gotesman, Pashkevich Rīgā uzstāsies leģendārais pianists Vjačeslavs Gaņeļins kopā ar izciliem meistariem - bundzinieku Arkady Gotesman un saksofonistu Deniss Pashkevich Music.

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja būt par daļu no unikāla notikuma - sadarbībā ar Jersika Records tiks veikts koncerta ieraksts, kas 2019. gadā tiks izdots vinila plates formātā.

Gaņeļins apgalvo, ka spēj izveidot kompozīciju no visa – pat no nejaušas intonācijas, pat no kļūdas, bet par viņu pašu "Ear magazine" saka, "Freids psiholoģijā ir tas pats, kas Ganeļins padomju džezā"

Vjačeslava Gaņeļina vārdu pazīst visi džeza mīļotāji – gan Lietuvā, kur pirms 45 gadiem Gaņeļins izveidoja savu fantastisko trio, gan visā postpadomju telpā, kur GTČ („Gaņeļins-Tarasovs-Čerkasins”) bija izlaušanās simbols un lepnuma iemesls, gan Izraēlā, kur Vjačeslavs dzīvo jau trīsdesmit gadu, gan visā pasaulē.
Sākums: 17:00 Cena: 15€ (E-biļetes)

Trompete Taproom Peldu iela 24, Rīga
Ģirts Pavēnis Ļaužu iecienītajā Trompetes brančā apmeklētājiem kopā ar gardajiem ēdieniem būs iespēja dzirdēt instrumentālus džeza mūzikas evergrīnus uz ģitāras, kopā ar krietnu improvizācijas mērci. Sākums: 12:00 Ieeja brīva

09. oktobrī
Koncertzāle «Lielais Dzintars» Radio iela 8, Liepāja
Jam Session ar Neff Irizarry / ģitāra / Puertoriko Somijā dzīvojošais puertorikāņu džeza ģitārists Neff Irizarry savā spēlē apvieno funk, latin un modernā džeza stilus. Pēc pārcelšanās uz dzīvi Somijā, aktīvi muzicējis kopā ar tādiem mūziķiem un grupām kā Eddie Henderson, Lonnie Liston Smith, Jimmy Haslip (of Yellowjackets), AfroElements, Martin Fabricius Trio, Deniss Pashkevich, Riga Groove Electro, Jolanta Gulbe Pashkevich FLY LOVE, Patrick Furu’s Jazz Strategy, Andrei Kondakov. Viņa kompozīcija DESPEDIDAS iekļauta “EUROPEAN REAL BOOK”. Kā pedagogs turpina iedvesmot jaunos mūziķus gan Skandināvijā, gan Baltijas valstīs, gan Krievijā.

Koncerta daļā Neff Irizarry muzicēs kopā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas pedagogiem. Improvizāciju daļā laipni aicināts pievienoties ikviens.
Sākums: 20:00 Ieeja brīva