Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi. Lasi jaunu numuru te!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2018. gada 16. oktobra līdz 16. novembrim

16. oktobrī
Hot Potato Jāņa iela 1, Liepāja
JAZZ JAM Hot Potato JAZZ JAM - džeza mūzikas koncerts un improvizācijas brīvā atmosfērā kopā ar mūziķiem:

Janis Ivuskans/trompete
Martins Zalite/bass
Edgars Rugajs/ģitāra
Marta Keidāne/sitaminstrumenti


Galdiņu iepriekšēja rezervācija pa telefonu 24947787
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija Kr. Barona iela 1, Riga
Italian Jazz: Georgio Gaslini Ludmila Ignatova - balss
Andrea Monarda - ģitāra
Marco Scazzetta - sitaminstrumenti
Sākums: 18:00 Ieeja brīva

17. oktobrī
VEF kultūras pils Ropažu iela 2, Rīga
Izcilā nīderlandiešu pianista MICHIEL BORSTLAP solokoncerts VEF Kultūras pils ir sagatavojusi īstu dāvanu klasiskās mūzikas gardēžiem! Nīderlandiešu komponists un pianists MIHELS BORSTLAPS (Michiel Borstlap) šī gada 17. oktobrī sniegs koncertu VEF Kultūras pils Kamerzālē. Māksliniekam piemīt daudzpusīgs talants – viņš ir virtuozs gan džeza, gan klasiskās, gan populārās mūzikas lauciņā. Sākums: 19:00 Cena: 19€ (E-biļetes)

18. oktobrī
Dzintaru koncertzāle Turaidas iela 1, Jurmala
Borisam Banniham 70 2018. gada 18. oktobrī Dzintaru koncertzālē izcilais Latvijas džeza kontrabasists Boriss Bannihs atzīmēs savu 70 gadu jubileju, uzstājoties kopā ar kolektīvu “Modal Jazz Ensemble” un džeza vokālistēm Olgu Pīrāgs un Evilenu Protektori.

Koncerta īpašais viesis - Maestro Raimonds Pauls.

Pasākuma mecenāts - AS "Olainfarm".
Sākums: 19:00 Ieeja brīva

19. oktobrī
Jūrmalas Kultūras centrs Jomas iela 35, Jūrmala
Aicina Jūrmalas Džeza klubs! Ata Andersona kvartets Biļešu iepriekšpārdošana no 8.oktobra!
Ata Andersona kvartets: Atis Andersons (klavieres), Kārlis Mangulsons (balss, ģitāra), Toms Lipskis Music (kontrabass), Janis Jaunalksnis (bungas).
Ieejas maksa EUR 4, pensionāriem EUR 2,50.
Uzziņas pa tālr. 67762403.
Sākums: 19:00 Cena: no 2.5€ līdz 4€

Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
KAMĒR VIEN GLIEMEŽI SKRIEN... I.Kalniņa dziesmu programma /Daumants Kalniņš, Kaspars Zemītis/ Imanta Kalniņa dziesmu koncertuzvedums “Kamēr vien gliemeži skrien”.
Režisore Māra Ķimele kopā ar mūziķiem Daumantu Kalniņu un Kasparu Zemīti radījuši stāstu, kas aizsniedzas līdz pat komponista daiļrades pirmsākumiem, atskaņojot skatītājiem mazāk zināmas Imanta Kalniņa dziesmas. Tās no rotaļīgām pāriet domīgās, no līksmām kļūst intīmas. Dziesmas san, švirkst, ducina un čukst kā nu jau gaisā smaržojošā vasara.
Dziesmas atlasīt programmai palīdzēja komponists un diriģents Juris Vaivods. Koncertuzveduma programma veidota kopā ar režisori Māru Ķimeli, tajā atspoguļojot ne vien Imanta Kalniņa mūzikas dažādību, bet arī atklājot Daumanta Kalniņa un Kaspara Zemīša muzikālo daudzveidību.
Līdzās dziesmām izskan instrumentāli skaņdarbi obojas, klavieru un ģitāru spēlē. Koncertuzveduma tapšanā piedalījies arī pats Imants Kalniņš, daloties esejiskās pārdomās par laika ritējumu. Tās caurvijas koncertuzvedumam, vienojot skaņdarbu radīšanas laiku ar šodienu.
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 22€ (E-biļetes)

Kultūras centrs SIGULDAS DEVONS Pils iela 10, Sigulda
Džeza teātra koncertizrāde Pēc pusnakts/After midnight Ielūdz Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo DŽEZA TEĀTRA IZRĀDE "PĒC PUSNAKTS"

Koncertizrādē tiek atklātas vienas būtnes dažādās puses, kas dzīvo paralēlajās pasaulēs: reālajā un sapņu. Vienai iemiegot, parādās cita, līdzīgi sapņiem.

Koncertizrādē ir neprognozējami sižeta pavērsieni, kur zemapziņas spēlēs koķetais flirts pārvēršas trakulīgā kaislē, neizpaliekot maigumam, humoram un pašironijai.

Latvijas mākslinieku veidotās CROSSOVER amerikāņu mūzikas koncertizrādes programmā ir spilgtākie 20.gs. amerikāņu kino un ekranizēto mūziklu numuri.

Izrādes garums 2daļas x40min.
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 15€ (E-biļetes)

Lielā Ģilde Amatu iela 6, Rīga
Grupa Billys band ar jauno programmu 'LAIME IR' / Группа Billys band с новой программой 'СЧАСТЬЕ ЕСТ Džeza grupa Billy’s Band uzstāsies ar programmu „LAIME IR”
Billy’s Band bez šaubām ir unikāla grupa ar ļoti plašu klausītāju loku. Grupas vokālistu izpildījumā aizsmakušais, romantiskais „alkodžezs” patīk arī cilvēkiem, kuri pirms tam džezu nav klausījušies.
Billy’s Band izpilda kompozīcijas , kurās harmoniski ir sapludināti dažādi mūzikas stili: diksilends, „alkodžezs”, blūzs, svings un krievu roks.
Mūziķu uzstāšanās vairāk līdzinās uzvedumam ar Billiju Noviku galvenajā lomā
Vairāk informācijas: http://www.artritmi.lv
Sākums: 19:00 Cena: no 15€ līdz 30€ (E-biļetes)

21. oktobrī
Kristapa Morberga rezidence Zigrfrīda Annas Meirovica Bulvāris 12, Rīga
Auziņš - Čudars - Arutyunyan / Koncerts Līnas Sības instalācijā RIBOCA1 ietvaros plkst. 19.00 aicinām Kristapa Morberga rezidencē, Z.A.Meirovica bulvārī 12, baudīt laikmetīgās džeza mūzikas koncertu, kas notiks Līnas Sības instalācijā.
Tematiski koncerts cieši savijas ar mākslas darbu “Tallina – 1967”, kas speciāli radīts Rīgas biennālei.

“Auziņš - Čudars - Arutyunyan” ir laikmetīgās džeza mūzikas trio no Rīgas. Visi trīs būdami pieredzējuši un starptautiski atzīti mūziķi džeza jomā, trio tiecas veidot skaņu pasauli, kas stāv pāri žanriem, par pamatu izmantojot enerģiju, emocijas un iztēli rosinošas idejas un konceptus.
Sākums: 19:00 Ieeja brīva

23. oktobrī
Wise Music Society piedāvā
Austrumu Robeža teātra klubs R. Vāgnera 8, Rīga
Muzikāls projekts "Klausies" teātra klubā Austrumu Robeža Projekts Klausies Слушай Listen ​ir Aleksandra Line rakstītā dzeja improvizētās mūzikas pavadījumā, ko komponē un izpilda džeza mūziķi ar starptautisku pieredzi:
Artis Orubs​ (sitaminstrumenti, perkusijas)
Toms Mikals (taustiņinstrumenti, efekti)
Dominykas Vyšniauskas​ (LT) (pūšaminstrumenti)
Maijā grupa prezentēja debijas albumu "17" ar tekstiem latviešu, krievu un angļu valodā.

23. oktobrī projekts pirmoreiz izskanēs teātra klubā Austrumu Robeža, īpaši šim pasākumam sagatavojot programmu 2 daļās latviešu valodā. Dzejiski-muzikālā performance ir par katru no mums un par Tevi pašu: mīlestību, pasaules izzināšanu un nebeidzami skaistu ceļojumu mūzikā.
Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzē - EUR 12
Biļetes klubā - EUR 10
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 12€ (E-biļetes)

27. oktobrī
Saldus mūzikas un mākslas skola Avotu iela 12a, Saldus
Jānis Bērziņš koncertprogramā Enerģija Koncertā skanēs ģitārmūzika, izpildīta virtuozā manierē, kur skaņdarbos savīsies viegli un meditatīvi motīvi ar brāzmainām skaņu eksplozijām, kopā radot pozitīvu un izklaidējošu skaņu ainavu. Klausītāji varēs novērot to, kā no instrumenta panākt pilnskanību, kas pārsteidz. Repertuārā iekļautas vairākas jaunas apdares atpazīstamām latviešu dziesmām, kā, piemēram, “Saldus saule” un “Gandrīz tautasdziesma”. Tiks atskaņotas arī manas oriģinālkompozīcijas un pasaulē atzīti ģitārmūzikas meistardarbi. Sākums: 19:00 Cena: no 7€ līdz 10€ (E-biļetes)

28. oktobrī
Lūznavas muiža Pils 8, Lūznava
Klasika satiek džezu. Stīgu kvartets un džeza trio tīgu kvartets: Aleksejs Bahirs (II vijole), Ivars Brīnums (I vijole), Jūlija Makarina (alts), Dārta Svētiņa (čells)

Džeza trio: Jānis Rubiks (kontrabass), Edgars Cīrulis (klavieres), Rūdolfs Dankfelds (sitamie instrumenti)

„Klasika satiek džezu” ir jauns projekts, kurā akadēmiskie mūziķi un džeza mūziķi apvieno spēkus kopīgā koncertprogrammā. Tas ir dinamisks, daudzkrāsains un aizraujošs muzikāls ceļojums, kas veidojas satiekoties divām dažādām mūzikas pasaulēm.
Sākums: 15:00 Cena: no 6€ līdz 10€ (E-biļetes)

01. novembrī
Wise Music Society piedāvā
Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija Kr. Barona iela 1, Riga
Kenneth Dahl Knudsen meistarklase Dāņu izcelsmes džeza mūziķis, komponists, aranžētājs un līderis, kontrabasists Kenneth Dahl Knudsen, izceļojot cauri 33 valstīm, ir spēlējis kopā ar Džonu Skofīldu, Aaronu Parksu un vairākiem citiem. Mūzikas akadēmijas studentiem un citiem interesentiem Kenets pasniegs meistarklasi džeza mūzikā un mūzikas industrijā. Sākums: 10:00 Ieeja brīva

02. novembrī
Wise Music Society piedāvā
Zirgu Ielas Koncertzāle Kaļķu 11a, Rīga
Celebrate Music Series: Kenneth Dahl Knudsen „Tété“ presentation New CD World premiere in the Baltic states
Doors open at 18:00, concert in two parts at 19:00
Meet & greet musicians after the concert, CDs, autograph session and tasty wine involved

Denmark-based jazz musician, composer, arranger and bandleader double bassist Kenneth Dahl Knudsen - Bassist/Composer, toured through 33 countries, played with John Scofield, Aaron Parks and many more, brings us on an emotional journey into the lightness of youth.
His fourth album „Tété“ references the name he used to give himself as a little child before he could speak properly and stands as a symbol for his newfound lightheartedness. Musical influences from all over the world (harmonies of the European music tradition, playful rhythms of Africa and Latin America, expressiveness of Jewish folk songs) come together with a naturalness that implies Knudsen has the formula for successfully translating the fundamental idea of jazz into the age of globalisation.
https://kennethdahlknudsen.net/
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 15€ (E-biļetes)