Jazzin.lv ir elektroniskais džeza mūzikas koncertu un notikumu ceļvedis Latvijā, kuram ikviens var pievienot arī savu pasākumu. Šis ir WiseMusicSociety apvienības izveidotais interneta resurss, un tā mērķis ir džeza mūzikas attīstība un popularizēšana Latvijā.

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2016. gada 27. septembra līdz 27. oktobrim

27. septembrī
Folkklubs «Ala» Peldu iela 19, Rīga
Ala Jazz Jam Session House band:

Atis Andersons - piano
Toms Lipskis - upright bass
Jānis Jaunalksnis - drums
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

28. septembrī
Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Edgars Cīrulis & Jānis Bērziņš duo Edgars Cīrulis - klavieres
Jānis Bērziņš - ģitāra
Sākums: 19:30 Ieeja brīva

Ogres Kultūras centrs Brīvības iela 15, Ogre
Akustisko ģitāru trio AG 3’o koncerts Mārcis Auziņš, Kaspars Zemītis, Aivars Hermanis
Latvijā pazīstamākie vairāku paaudžu ģitāristi, iedvesmojoties no pasaulslaveno ģitāras virtuozu Al Di Meola, John McLaughlin un Paco De Lucia apvienojās akustisko ģitāru trio. Atskaņo pasaulē populāru autoru, kā arī pašu kompozīcijas savos aranžējumos.

ONKC Lielā zāle
www.bilesuparadize.lv un Ogres novada Kultūras centra kasē
Sākums: 19:00 Cena: no 8€ līdz 15€ (E-biļetes)

29. septembrī
Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Thursday Jam Session House band:

Madars Kalniņš - klavieres
Jānis Rubiks - kontrabass
Jānis Jaunalksnis - bungas
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

DAD cafe Miera iela 17, Riga
Auziņš/Čudars/Arutjunjans Auziņš/Čudars/Arutjunjans ir latviešu jaunās paaudzes radošās džeza un improvizētās mūzikas trio. Grupas mūzika ir piepildīta ar jaunu, atspirdzinošu enerģiju, spriedzi un intensitāti, ciešu savstarpēju muzikālo komunikāciju kā arī mierpilnām garīga rakstura meditācijām. Puiši skolojušies Amsterdamā, Berlīnē un Kopenhāgenā, kur arī šobrīd dzīvo un ir aktīvi šo pilsētu džeza un impro mūzikas norisēs. Trio galvenais akcents ir uz improvizāciju: gan balstoties uz iepriekš sakomponētiem skaņdarbiem vai skaņdarbu motīviem, kā arī radot muzikālās kompozīcijas koncertā uz vietas.

Trio sastāvā ir:
Kārlis Auziņš - tenora & soprano saksofons
Matīss Čudars - elektriskā & akustiskā ģitāra
Ivars Arutjunjans - bungas
Sākums: 20:00 Ieeja par ziedojumiem (3€)

Ventspils Jauniešu māja Kuldīgas iela 13, Ventspils
Džeza koncerts un Jam Session PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolas "Mūsdienu ritma mūzikas" nodaļa ielūdz Jūs uz Džeza koncertu un Jam Session!

Vakara sākumā ar nelielu koncerta programmu uzstāsies Jam Session pamatsastāvs:
Ernests Zviedris - Ģitāra,
Danute Nagle - Saksofons,
Gatis Upenieks - Saksofons,
Uģis Immers - Bass,
Sanijs Bondars - Bungas,
Artūrs Krišjānis Goba - Klavieres

Pēc tam sekos improvizētās mūzikas sesija, kuras pamatā būs džeza standartu repertuārs.
Piedalīties improvizācijas sesijā aicināts ikviens spēlēt gribētājs, kurš zina kaut vienu džeza vai blūza tēmu.
Sākums: 19:00 Ieeja brīva

30. septembrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Daumants Kalniņš koncertprogramma "Atspulgi" "Programmā esam iekļāvuši gan latviešu estrādes klasiķu, gan mūsdienu komponistu populārākās dziesmas, kas man un maniem domubiedriem – pavadošajai grupai – ir sekojušas visas muzikālās dzīves garumā,” par jauno programmu stāsta dziedātājs, atzīstot – šīs dziesmas veidojušas viņa attiecības ar latviešu pop- un rokmūziku. „Tās ir populāras, bet nepelnīti piemirstas dziesmas, kurās esam atraduši ne tikai to muzikālo vērtību un sava laika elpu un smaržu, bet arī aktualitāti mūsdienās, lai šajā programmā mēs liktu tām ieskanēties no jauna, savās versijās , ievijot aranžējumos arī savas muzikālās zināšanas un pieredzi, kas iegūta daudzajos mūzikas festivālos un koncertos," saka Daumants Kalniņš.
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 22€ (E-biļetes)

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Auziņš / Čudars / Arutyunyan Auziņš / Čudars / Arutyunyan ir latviešu jaunās paaudzes radošās džeza un improvizētās mūzikas trio. Puiši skolojušies Amsterdamā, Berlīnē un Kopenhāgenā, kur arī šobrīd dzīvo un ir aktīvi šo pilsētu džeza un impro mūzikas norisēs. Trio galvenais akcents ir uz improvizāciju: gan balstoties uz iepriekš sakomponētiem skaņdarbiem vai skaņdarbu motīviem, kā arī radot muzikālās kompozīcijas koncertā uz vietas. Trio performance ir piepildīta ar jaunu, atspirdzinošu enerģiju, spriedzi un intensitāti, ciešu savstarpēju muzikālo komunikāciju kā arī mierpilnām garīga rakstura meditācijām.
Trio sastāvā ir:

Kārlis Auziņš - tenora & soprano saksofons
Matīss Čudars - elektriskā & akustiskā ģitāra
Ivars Arutyunyan - bungas
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

01. oktobrī
Artilērijas Pagrabi Rīgas iela 22, Daugavpils
The BIG BALL OF Hot Express Dixieland / Daugavpils Gada lielākā balle ar Hot Express Dixieland.
The best New Orleans tunes and Odessa jazz from Latvia.
Sākums: 22:00 Ieeja par ziedojumiem (2€)

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Elīza Baķe trio Jaunā džeza vokāliste Elīza Baķe ar mūziku nodarbojas jau no bērnības dienām. Šobrīd mācās Rīgas Doma kora skolas džeza nodaļā. Ventspils Groove 2016 un Jauno talantu bazārs uzvarētāja, Riga Jazz Stage 2016 superfināliste. Muzicē gan ar saviem sastāviem, gan dažādiem bigbendiem, galvenokārt izpildot džeza, populāro un soul mūziku.

Elīza Baķe - vokāls
Mara Bula - ģitāra
Janis Rubiks - kontrabass
Sākums: 21:00 Ieeja brīva

Kaņepes Kultūras centrs Skolas iela 15, Riga
2Annas koncerts // Volkan Incüvez (ethnojazz) & Reinis Jaunais Volkan İncüvez ir solo mākslinieks no Turcijas. Savā karjerā ir sadarbojies ar dažādiem mūziķiem, kā arī ņēmis dalību dažādos starptautiskos festivālos. Kaņepes Kultūras centrā mūziķis uzstāsies kā solo mākslinieks ar ''hepyek'' priekšnesumu, kurā tiek izmantota skaņu cilpošana (looping). ''Hepyek'' priekšnesums tiek balstīts tradicionālajā turku mūzikā, kurai raksturīga modāla improvizācija, apvienojumā ar modernās mūzikas elementiem. Mūziķis savā priekšnesumā izmanto rīda (reed) flautu, balsi, bezladu ģitāru, elektrisko ģitāru un citus instrumentus. ''Hepyek'' priekšnesumā tiek atspoguļota tradicionālās un mūsdienu mūzikas mijiedarbība.

Sākums: 21:00 Cena: 1€

02. oktobrī
Kultūras pils «Ziemeļblāzma» Ziemeļblāzmas iela 36, Riga
Raimonds Pauls un grupa Framest Ar augstvērtīgu mākslinieku uzstāšanos plānots atzīmēt kultūras pils “Ziemeļblāzma” 103. gadskārtu, rīkojot izcilā pianista un tautas iemīļotā komponista Raimonda Paula un vokālās grupas “Framest” koncertu, kurā tiks atskaņotas Raimonda Paula agrīnās daiļrades kompozīcijas jaunās vokālās grupas “Framest” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Ķirša aranžijās. Sākums: 19:00 Cena: no 5€ līdz 30€ (E-biļetes)

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Jānis Bērziņš & Svens Vilsons guitar duo Jānis Bērziņš - ģitāra
Svens Vilsons - ģitāra
Sākums: 19:30 Ieeja brīva

Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca Brīvības laukums 1, Tukums
CLOSE Dennis Pashkevich / Christian Frank Dennis Pashkevich / Christian Frank Duo

Koncertu iesildīs Karlīna Leimane, Melisa Votinova, Eva Folkberga, Inguna Grīnvalde un saksofonu ansamblis

Pēc koncerta meistarklase topošajiem mūziķiem

Ieeja par ziedojumiem baznīcas atjaunošanai
Sākums: 17:00 Ieeja par ziedojumiem

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Vēlās brokastis (brunch) džeza restorānā "Trompete" No 12.00 līdz 14.00 muzicēs ģitāras virtuozs Aleksejs Ļapko (Alexey Liapko). Sākums: 12:00 Ieeja brīva

04. oktobrī
Artilērijas Pagrabi Rīgas iela 22, Daugavpils
MIKE PARKER'S TRIO THEORY 'For an all-acoustic jazz unit this band transmits an electrifying presence... Parker and associates produce music that is meaningful and inspiring' - All About Jazz

The trio began in November '14 by completing a marathon tour of 27 concerts in 27 nights. Since then, they have played over 100 concerts across 6 countries including the Krokus Jazz Festival (PL), Jazzinec Festival (CZ), MediaWave Festival (HU), Jazzire Festival (RS), and Targu Mures International Jazz Festival (RO). In April '16 they released Parker's third album 'Alive Out There', recorded live on their Fall '15 tour.

Mike Parker (NewYork)- double bass
Frank Parker (Chicago)- drums
Slawek Pezda (Krakow)- tenor saxophone
Sākums: 22:00 Cena: no 1.5€ līdz 3€

DAD cafe Miera iela 17, Riga
Auziņš / Vizulis / Maksimovs Šim mūziķu formējumam labpatīk plašs sajūtu un skaņu kontrastu spektrs. Senai tautas mūzikai raksturīga tekstūra un gaisīgums; dārdoša ekspresivitāte, kur frīdžeza enerģija saplūst ar pankroka anarhiju; kā arī dziļa un emocionāla vēlme pēc melodiskuma un absolūtas, beznosacījumu vienkāršības.
Trio dalībnieki aktīvi darbojas Eiropas improvizētās un eksperimentālās mūzikas lauciņā, ir studējuši konservatorijās Dānijā un Nīderlandē. Kārlis un Rinalds joprojām dzīvo Kopenhāgenā, bet Kaspars jau gadu ir atpakaļ Latvijā.
Līdzās jau iepriekš uzrakstītai orģinālmūzikai koncertā būs dzirdamas arī improvizācijas, kuras tiks veidotas gan kā brīva mūzikas plūsma, gan kā kompozīcija uz vietas, jeb Instant Composing, kur puiši tā brīža sajūtu iespaidā radīs jaunus skaņdarbus.

Kārlis Auziņš - saksofons (DK/LV)
Kaspars Vizulis - ģitāra (LV)
Rinalds Maksimovs - bungas (DK/LV)

https://soundcloud.com/kaspars-vizulis/auzins-vizulis-maksimovs-collection-of-excerpts
Sākums: 21:00 Ieeja par ziedojumiem (3€)

07. oktobrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Dailes džeza vakars - Daumanta Kalniņa džeza kvinteta CD /A Part of Me/ prezentācijas koncerts Džeza vakarā notiks Daumanta Kalniņa Džeza kvinteta CD Part of Me prezentācijas koncerts. Tajā skanēs grupas līdera Daumanta Kalniņa, pianista Kristapa Vanadziņa un ģitārista Mārča Auziņa orģinālkompozīcijas un aranžijas.
Koncertā dzirdēsim Džeza Kvinteta mūziķus - Daumants Kalniņš - balss, Mārcis Auziņš - ģitāra, Kristaps Vanadziņš - taustiņinstrumenti, Rūdolfs Dankfelds - sitamie instrumenti, Toms Poišs – kontrabass.
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 20€ (E-biļetes)

08. oktobrī
Artilērijas Pagrabi Rīgas iela 22, Daugavpils
FunCOOLio FunCOOLio” ir instrumentālās mūzikas apvienība, kas uzstājas ar kompozīcijam funk/fusion stilā ar džeza elementiem. Dibināta 2007. gadā, Rīgā. Grupas dalībnieki ir spēlējuši citos mūzikas kolektīvos - krievu tautas instrumentu orķestris "Sadko", “Labveligais Tips”, “Mirage Jazz Orchestra” un citi.. Nosaukums “FunCOOLio” veidojas no diviem vardiem: “funk” (stila nosaukums) un “Coolio” – R`n`B izpildītājs, ļoti populārs 90 – tajos gados. Grupas daiļrade apvieno 70-to gadu “funk” mūziku ar mūsdienu mūzikas populāraijem elementiem, kurus parasti izmanto dīdžeji un elektronikas mūzikas producenti: čirkstēšana (scratch), cilpas (loops). Sacerejot dziesmas, „FunCOOLio” izmanto elektroniskās mūzikas kompozīcijas struktūru, kā arī unikalo Hammond ērģeļu skaņu.
Sākums: 18:00 Ieeja par ziedojumiem (1€)

12. oktobrī
Rīgas Kongresu nams Kr. Valdemāra iela 5, Riga
Nino Katamadze & Insight ar jaunu programmu Yellow Gruzīnu etnodžeza dīva Nino Katamadze & INSIGHT ierakstījusi jaunu albumu YELLOW. Jaunās programmas prezentācija notiks Rīgas Kongresu namā 12.oktobrī.

Šis kolektīvs sasniedz slavas virsotni burtiski pēc burvju mājiena, bez apgriezienu palielināšanas, bez horizonta paplašināšanas, bez sastāva maiņas un biežas rotācijas. Principā, bez nekādas rotācijas. Debijas albūms BLACK (2006.gads) iezīmēja tādu izmēra atvēzienu, ka bez vārdiem palika pat paši lielākie kritiķi. Dzīvīgā Nino balss ir atgriezusi lietošanā terminu absolūtā apdāvinātība, bet dabiskā „world music” burvība INSIGHT izpildījumā ieguvusi jaunu jēgu.
Sākums: 19:00 Cena: no 21€ līdz 55€ (E-biļetes)

13. oktobrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Akustisko Ģitāru Trio AG 3 o /A Hermanis, K Zemītis, M Auziņš/ “AKUSTISKO ĢITĀRU TRIO AG 3’” koncertprogrammā apvienojušies Latvijā pazīstamākie un izcilākie vairāku paaudžu ģitāristi - Aivars Hermanis, Kaspars Zemītis un Mārcis Auziņš.

“AKUSTISKO ĢITĀRU TRIO AG 3” programmā ģitāristu trio atskaņo pasaulē populāru autoru, kā arī pašu kompozīcijas mūziķu aranžējumos. Tajā izskanēs flamenko stila skaņdarbi, mūzika Latīņamerikas ritmos un džeza manierē, kā arī ģitāristu radītas kompozīcijas.

Lai arī trio dalībnieki katrs individuāli ir pieprasīti studiju un koncertu mākslinieki un regulāri piedalās un muzicē daudzos klausītājiem zināmos muzikālos projektos, trio radis unikālu iespēju apvienoties kopējā muzicēšanas priekā sev un klausītājiem!
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 25€ (E-biļetes)

14. oktobrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Čārlzs Geils (Charles Gayle) festivālā "Skaņu Mežs'2016" 14. oktobrī nepieradinātās mūzikas festivāla Skaņu mežs’2016 ietvaros mūzikas namā „Daile” uzstāsies frīdžeza ikona Čārlzs Geils (Charles Gayle) - viens no nozīmīgākajiem sešdesmito gadu frīdžeza estētikas turpinātājiem, ko medijs „The Village Voice” nodēvējis par „avangarda džeza titānu”, bet žurnāls „The Wire” – par „šībrīža karali starp Ņujorkas tumšādainajiem frīdžeza spēlētājiem”. Saksofonists uzstāsies trio ar britu brīvās improvizācijas mūziķiem – bundzinieku Rodžeru Tērneru (Roger Turner) un vairākkārtējo festivāla viesi, kontrabasistu Džonu Edvardsu (John Edwards). Šī, iespējams, būs pēdējā reize, kad mūziķi spēlēs kopā.
Sākums: 19:00 Cena: no 15€ līdz 30€ (E-biļetes)

16. oktobrī
Vidzemes koncertzāle “Cēsis” Raunas iela 12-1, Cēsis
Ralfs Eilands & Melngaiļskolas Bigbends Cēsīs Ralfs EILANDS & Melngaiļskolas Bigbends: koncertā Fila Kolinsa, Eltona Džona, Luija Ārmstronga un dzaudzu citu mākslinieku populāri hiti no animācijas filmām. Sākums: 16:00 Cena: no 10€ līdz 18€ (E-biļetes)

21. oktobrī
Latvijas Nacionālā bibliotēka Mūkusalas iela 3, Rīga
Celebrating Ella Fitzgerald Ziedonis Hall, National Library of Latvia
RIGA JAZZ 2016
CELEBRATING ELLA FITZGERALD
Soloists: Inga Bērziņa, Rūta Dūduma, Evilena Protektore and Roberts Memmēns
Participating Big band of the Orchestra RIGA
Conductor Valdis Butāns
Moderator Raitis Zapackis
Programme: jazz and vocal compositions from the repertoire of Ella Fitzgerald
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 22€ (E-biļetes)

Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Frank Sinatra 100 /Daumants Kalniņš/ Jelgavas Bigbends Programmā dziesmas no leģendārā dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra izpilda Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā.

Koncerta pirmajā daļā skan līdz šim nedzirdētas un mūziķu iepriekš neizpildītas dziesmas, bet otrajā daļā klausītājiem tiek atskaņoti izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi.
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 28€ (E-biļetes)

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
FunCOOLio (jazzrock, funk & fusion) Uzspēlesim jaunas kompozicijas un arī kompozicijas no topošā ieraksta.

Georgijs Panfilovs – ģitāra
Deniss Gradaļevs – basģitāra
Jurijs Osipovičs – bungas
Igor Smolin – Hammond ērģeles un taustiņinstrumenti
Raivo Stašāns - saksofons

“FunCOOLio” ir instrumentālās mūzikas apvienība, kas uzstājas ar kompozīcijam funk/fusion stilā ar džeza elementiem. Dibināta 2007. gadā, Rīgā. Nosaukums “FunCOOLio” veidojas no diviem vārdiem: “funk” (stila nosaukums) un “Coolio” – R`n`B izpildītājs, ļoti populārs 90 – tajos gados. Grupas daiļrade apvieno 70-to gadu “funk” mūziku ar mūsdienu mūzikas populāraijem elementiem, kurus parasti izmanto dīdžeji un elektroniskās mūzikas producenti: čirkstēšana (scratch), cilpas (loops). Sacerot dziesmas, „FunCOOLio” izmanto elektroniskās mūzikas kompozīcijas struktūru, kā arī unikālo Hammond ērģeļu skaņu. „FunCOOLio” spēlē pašsacerēto mūziku un cenšas savu daiļradi pasniegt viegli uztveramā un saprotamā veidā.

Sākums: 21:00 Ieeja brīva

22. oktobrī
Koncertzāle “Valmiera” Leona Paegles 10, Valmiera
VCP feat K.Prauliņa un E.Protektore Koncertzāle "Valmiera" Very Cool People feat. Kristine Praulina & Evilena Protektore Koncertzāle "Valmiera".
Elvijs Grafcovs – guitar, Maris Jekabsons – tenor sax, Oskars Ozoliņš – trumpet; Laura Rozenberga – trombone; Kristaps Lubovs – bariton Sax; Maris Vitkus – organ, Valters Sprūdžs – bass; Andris Buikis – drums. Special guests Evilena Protektor – vocal & Kristīne Prauliņa – vocal.

Sākums: 18:00 Cena: no 8€ līdz 10€ (E-biļetes)

Palladium Riga Marijas iela 21, Riga
The Real Group „The Real Group” mūzikā apvieno profesionālu perfekciju ar dzīvām, personiskām emocijām un ir viena no vadošām vokālām grupām pasaulē. Grupas kontā ir 17 ierakstīti albumi un vairāki tūkstoši koncertu visā pasaulē. Izmantojot balsi kā vienīgo instrumentu „The Real Group” ir radījuši unikālu mūziku, kas balansē uz robežas starp džezu, popmūziku un Ziemeļeiropas koru mūziku.

"Rīgas A Cappella festivāls" savos koncertos piedāvā iepazīt a cappella žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītājiem, piedāvā īpaši veidotus koncertus un meistarklases.
Sākums: 20:00 Cena: 15€ (E-biļetes)

Kultūras centrs “Berģi” Brīvības gatve 455, Rīga
BEPPE DI BENEDETTO & DENISS PASHEVICH QUINTET 22. oktobrī Kultūras centrā Berģi muzicēs viens no labākajiem itāļu džeza trombonistiem Beppe Di Benedetto kopā ar izcilo latviešu saksofonistu Denisu Paškeviču un viņa grupu. Abu mūziķu sadarbība aizsākās pagājušajā gadā. Sinerģija, kas koncertēšanas laikā izveidojās starp mūziķiem, mudināja abus līderus radīt jaunas kompozīcijas. Kopā ar izciliem mūziķiem – pianistu Ati Andersonu, kontrabasistu Staņislavu Judinu un bundzinieku Jāni Jaunalksni, grupa izpildīs abu līderu oriģinālkompozīcijas.

Beppe Di Benedetto ir itāļu trombonists, komponists, aranžētajs un skolotājs. Savā mūzikas karjerā Beppe ir dalījis skatuvi ar tādiem izciliem mūziķiem kā Eumir Deotado, Solomon Burke, Bob Mintzer, Burt Bacharach, Paul Anka, Mario Biondi, Dee Dee Bridgewater, Hengel Gualdi un daudziem citiem. Beppe Di Benedetto ir ierakstījis daudz albumus, ilglaicīgi sarabojies ar džeza bigbendiem, daudzus gadus bija bigbenda CB Band diriģents un aranžētājs.
Sākums: 20:00 Cena: 5€ (E-biļetes)

24. oktobrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Dailes džeza vakars - Kristapa Vanadziņa kvartets Kristapa Vanadziņa kvartets - četri absolūti profesionāli mūziķi, kas mīl, bauda un māk improvizēt.
Koncertā skanēs Kristapa Vanadziņa oriģinālmūzika, kas rakstīta tieši šim kvartetam.
To raksturo spēcīgas melodijas, noskaņas un harmoniska bagātība, kur akustiskie instrumenti mijas ar elektroniku, dodot mūzikai papildus dimensiju.

Kristaps Vanadziņš - taustiņinstrumenti,sintezatori
Dāvis Jurka - saksofoni,flauta,alta klarnete,efekti
Reinis Ozoliņš - basģitāra,efekti
Kaspars Kurdeko - sitamie instrumenti
Sākums: 19:00 Cena: no 10€ līdz 20€ (E-biļetes)

27. oktobrī
Mūzikas nams Daile Krišjāņa Barona iela 31, Riga
Frank Sinatra 100 /Daumants Kalniņš/ Jelgavas Bigbends Programmā dziesmas no leģendārā dziedātāja Frenka Sinatras repertuāra izpilda Daumants Kalniņš un Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā.

Koncerta pirmajā daļā skan līdz šim nedzirdētas un mūziķu iepriekš neizpildītas dziesmas, bet otrajā daļā klausītājiem tiek atskaņoti izsenis zināmi un atpazīstami Frenka Sinatras populārākie skaņdarbi.
Sākums: 19:00 Cena: no 12€ līdz 28€ (E-biļetes)