Pievieno pasākumu

Ievadi savu e-pastu, lai reizi nedēļā saņemtu džeza notikumu afišu visā Latvijā, kā arī vairākas reizes gadā lasītu džeza žurnālu.

Lasīt žurnālu

Apvienība Wise Music Society sāk veidot elektronisko žurnālu par Latvijas (un ne tikai) džeza dzīvi. Lasi jaunu numuru te!

Latvijas mūzikas klubu un pasākumu repertuārs no 2017. gada 22. oktobra līdz 22. novembrim

22. oktobrī
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
Toms Rudzinskis' Birthday Mega Party (turning 30) + jam session Šī būs neierasta svētdiena: svinēsim Toms Rudzinskis apaļo jubileju ar starptautisku projektu koncertu trijās daļās un varenu jam session pēc tam!

Sastāvs:
Kirke Karja (EST) - taustiņi un kompozīcijas
Karl-Juhan Laanesaar (EST) - bungas
Martin Majorov (LT) - ģitāra un kompozīcijas
Reinis Ozolins (LV) - bass
Toms Rudzinskis - saksofons un kompozīcijas

Biļetes pieejamas klubā 1 stundu pirms koncerta. Jam session dalībniekiem brīva ieeja un -20% dzērieniem bārā. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429
Sākums: 18:00 Cena: 7€

Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
JAZZ Brunch N3 Aicinām uz trešo Džeza Branču Pashkevich Jazz Club vēsturē: kopīgi baudīsim svētdienas rītu, gardi ēdīsim, dzersim un klausīsimies īpašu koncertprogrammu. Ar šo turpināsim laisko, mūzikas, gardumu un pārsteigumu pilno svētdienas rītu tradīciju!

Koncertprogramma TBA
Galdiņus ieteicams rezervēt iepriekš: +371 25642429.
Sākums: 11:00 Cena: 15€

Džeza klubs «Trompete» Peldu iela 24, Rīga
Bahirs/ Vilsons jazz duo Aleksejs Bahirs - vijole
Svens Vilsons - ģitāra
Sākums: 20:00 Ieeja brīva

24. oktobrī
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
Funk Night with FunCOOLio FunCOOLio ir instrumentālās mūzikas apvienība, kas uzstājas ar kompozīcijam funk/fusion stilā ar džeza elementiem. Nosaukums “FunCOOLio” veidojas no diviem vārdiem: “funk” (stila nosaukums) un “Coolio” – R`n`B izpildītājs, ļoti populārs 90 – tajos gados. Grupas daiļrade apvieno 70to gadu “funk” mūziku ar mūsdienu mūzikas populāraijem elementiem, kurus parasti izmanto dīdžeji un elektroniskās mūzikas producenti: čirkstēšana (scratch), cilpas (loops). Sacerot dziesmas, „FunCOOLio” izmanto elektroniskās mūzikas kompozīcijas struktūru, kā arī unikālo Hammond ērģeļu skaņu. „FunCOOLio” spēlē pašsacerēto mūziku un cenšas savu daiļradi pasniegt viegli uztveramā un saprotamā veidā.

Sastāvs:
Georgijs Panfilovs - ģitāra
Deniss Funk - bass
Jurijs Osipovičs - bungas
Vladimir Tuzoff - Hammond ērģeles
Īpašais viesis: Vilnis Kundrats - tenorsaksofons

Biļetes pieejamas klubā 1 stundu pirms koncerta. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429
Sākums: 20:00 Cena: 5€

25. oktobrī
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
Deniss Pashkevich' Hard Bop Legacy Jam Session Deniss Pashkevich (www.denisspashkevich.com) ir mūziķis, saksofonists, komponists un pasniedzējs. Denisa māksliniecisko ieguldījumu džeza žanrā Hard Bop Legacy novertē gan džeza eksperti, gan ierindas klausītāji. Tas ir 50., 60. gadu džezs, kurš, atšķirībā no citiem džeza stiliem, mudina dejot un ‘’svingot’’ šai mūzikai līdzi. Apvienojumā ar lielisku saksofona spēli un Denisa entuziasmu Hard Bop Legacy atmirdz pavisam jaunā džeza skanējumā.

Ieejas maksa: 5 EUR (studentiem - 3 EUR). Biļetes pieejamas klubā 1 stundu pirms koncerta. Jam session dalībniekiem brīva ieeja un -20% dzērieniem bārā. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429
Sākums: 20:00 Cena: 5€

26. oktobrī
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
Kristaps Lubovs Quintet Kristaps Lubovs – saksofonists, ieguvis bakalaura grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Aktīvi muzicē tādās grupās kā “Pieneņu Vīns”, “Bunch of Gentlemen”, “Very Cool People”, “PeR”, kā arī Latvijas Radio bigbendā. 2014. gadā saņēmis Nika Gotema (Nick Gotham) mūzikas balvu par spilgtu radošo darbību.
Uz vienas skatuves uzstājies kopā ar Randy Brecker (ASV), James Morrison (Austrālija), Marius Neset (Norvēģija), Jiggs Wigham (ASV), China Moses (ASV, Francija), kā arī ar Maestro Raimondu Paulu. Uzstājies festivālos “Saulkrasti Jazz”, “Live in Blue Bay”, Ventspils Groove, “Positivus”, Vilnius Music Week, Tallinn Music Week u.c. Ārpus Latvijas uzstājies arī Lietuvā, Igaunijā, Čehijā, Vācijā, Krievijā, Ukrainā, Uzbekistānā, Somijā, Beļģijā un citur.

Sastāvs:
Kristaps Lubovs - saksofons, kompozīcijas
Oskars Ozoliņš - trompete
Reinis Ozolins - bass
Kristaps Vanadzinsh - taustiņi
Artis Orubs - bungas

Biļetes pieejamas klubā 1 stundu pirms koncerta. Galdiņu reze
Sākums: 20:00 Cena: 7€

27. oktobrī
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
The Coco'nuts Grupa The Coco'nuts rada mūziku un uzstājas kopš 2012.gada. Izpildītajai mūzikai nav noteikta žanra, to nevar ielikt vienā šaurā taciņā, taču galvenokārt tiek spēlētas variācijas ap tādiem stiliem kā indie, fanks, blūzroks un alternatīvais džezs. 2014.gada pavasarī The Coco’nuts izdeva savu pirmo ierakstu "Appetizer", savukārt pērnā gada pavasarī izdeva grupas otro studijas ierakstu "Amid
Opposites". 2016.gada izskaņā tika prezentēts jaunais materiāls un pirmais videoklips. Grupa savā muzikālajā ceļojumā uzstājusies daudzās koncertzālēs un starptautiskos festivālos, tajā skaitā
festivālā "Riga Funk Fest", Siguldas blūza festivālā, festivālā "Positivus", Latvijas Mākslas akadēmijas karnevālā, Viļņas pilsētas svētkos, Tartu indie mūzikas festivālā un citur. Grupas sastāvā muzicē un dzied aizrautīgi mūziķi, kuri iegulda savos instrumentos gan spēku, gan draudzības garu, fizisko prātu un arī neprātu.

Biļetes pieejamas klubā 1 stundu pirms koncerta. Galdiņu rezervācij
Sākums: 20:00 Cena: 10€

28. oktobrī
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
Funk Night With Deniss Pashkevich's Funk Therapy Deniss Pashkevich Funk Therapy ir viena no vadošajām funk, groove mūzikas grupām Baltijas valstīs, kas atskaņo oriģinālmūziku labākajās funk tradīcijās. Deniss Pashkevich Music ir saksofonists, flautists, komponists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un džeza mūzikā, savos mūzikas pamatos izglītots gan akadēmiskās, gan mūsdienu ritmiskās mūzikas virzienos. Daudz iedvesmojies un smēlies idejas leģendārā saksofonista un komponsta Džona Koltreina daiļradē. Savas muzikālās karjeras laikā Deniss ir kļuvis par trīs lielu kompāniju — Marca Reeds (Francija), Theo Wanne (ASV) un P.Mauriat (Francija) — oficiālo pavadošo mūziķi, piedalījies vairāk nekā 30 albumu ierakstos.

Koncerta īpašais viesis — Miguel Andres Hernandez Giraldi, mūziķis no Čīles Andiem, kurš jau 9 gadus dzīvo Latvijā. Ar kaisli pret mūziku, it īpaši ierastiem un neierastiem tautas instrumentiem, perkusionists muzicē vairāku latviešu projektu sastāvā un pasniedz mūziku bērniem un jauniešiem.
Sākums: 20:00 Cena: 15€

30. oktobrī
Pashkevich JAZZ CLUB Palasta iela 10, Rīga
Joseph Willow's Jazz Club: combo concert and jam session Otrais Pashkevich Jazz Club un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza nodaļas un skaņu režijas nodaļas sadarbības koncerts, kurā uzstāsies JVLMA 2. kursa džeza nodaļas studentu kombo, kuriem pirmajā daļā pievienosies arī divi 4. kursa studenti - Artūrs Sebris (saksofons) un Anete Levica (saksofons). Koncertā dzirdēsiet Čārlza Mingusa (Charles Mingus), Džona Koltreina (John Coltrane), Gerija Muligana (Gerry Mulligan), Kliforda Brauna (Clifford Brown) un citu džeza leģendu kompozīcijas. Pēc koncerta - jam session!

Sastāvs:
Undīne Rolava - vokāls
Rolands Majors - ģitāra
Edijs Ostapko - ģitāra
Miķelis Dzenuška - vibrafons
Krists Saržants - klavieres
Evita Bambāne - kontrabass
Jēkabs Zemzaris - bungas
+
Anete Levica - saksofons
Artūrs Sebris - saksofons

Biļetes pieejamas klubā 1 stundu pirms koncerta. Džema sesijas dalībniekiem -20% dzērieniem bārā. Galdiņu rezervācijai: +371 25642429
Sākums: 20:00 Cena: 1€